Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, kapnátok az alkalmon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kapnátok az alkalmon?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban/ házasságban élő férfiak válaszát kérném arra a kérdésre, hogy ha felkínálkozna egy vagy több lehetőség szexre egy másik nővel, kapnának-e az alkalmon, vagy hűségesek maradnának?

2012. júl. 26. 22:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%

Nézd utolsó, már 25 éve is úgy volt, hogy a megszülető ujszülöttek 8%-nak szinte kizárható, hogy a férj az apja... nem hiszem, hogy mára ez az arány csökkent volna...

De hát világunk egyik alapkelléke a képmutatás, a farizeus-mentalitás, el kell játszani, hogy mi aztán a végletekig hűségesek vagyunk, meg hogy csak a férfiak egy része az, akit "hajt a vére", de társadalmilag még az is eretnek gondolatnak számít, hogy egy hetero aktushoz bizony 1 férfi és 1 nő kell, és pont a fiatal-felnőtt kor az, ahol a nemek aránya nagyjából egyforma. De ugye nehogy eljuss odáig, hogy eszerint a nagy számok esetén a félrekefélő férfiak és nők száma valszeg nagyjából azonos, és ha ebből minimum 8%-nyi gyerek születik, akkor biztosan kétjegyű százalék... mert abcug biológia, éljen a "keresztény-konzervatív" farizeusság...

2012. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%

Férjem azt mondta, hogy ha tuti nem derülne ki ő akkor se használná ki a helyzetet.

El is tudom hinni, mert ő magától undorodna ha ilyet tenne, ilyen ember. Volt, hogy 2 lány együtt felment a koliszobájába felkínálni magukat neki, és nem is nézett rájuk, a haverját kérte meg hogy küldje el őket :D

2012. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem gondolom hogy bárki is hazudott volna, kivéve ha asszonykával közösen olvassák a kérdést, és a feleség ragaszkodik hozzá, hogy válaszoljon a férje erre a kérdésre.... :D

Számomra hasznos minden válasz, mert az őszinte véleményekre vagyok kíváncsi, nincs elvárásom a válaszolókkal szemben.

2012. júl. 27. 21:54
 24/31 anonim ***** válasza:
Szerintem anonim oldalon felesleges hazudni, max ha tudják hogy az asszony olvassa az előzményeket :-D magamból indulok ki, én is nő vagyok. Viszont sok kapcsolatban nem csak a férfi a hibás ha félrelép. Ismerek olyan házastársakat ahol a nő 3éve nem fekszik le a férjével mert őt már nem érdekli a szex. Ilyen esetben nem hibáztatom a pasit. Viszont olyanról is tudok akinek az élettársa mindent megtesz érte, még a kaját is kimeri neki a tányérjába, de a pasi mégis félrelép mert mért ne... Minden ember más, nem kell ehez férfinek vagy nőnek lenni :-)
2012. júl. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, gondolom ismered azt a viccet, hogy 4 generáció bika áll a dombtetőn, a völgyben meg legel a tehéncsorda.

Megszólal a kamasz bika: apám, nézd azt a tarkát, én lemegyek, és úgy, de úgy...

Erre az apa: nem úgy van az fiam, szépen leballagunk, és sorra vesszük a csordát...

Erre a nagyapa: Látszik, marhák vagytok!!!:) Nem megyünk sehova, legelészünk, és majd feljönnek a tehenek, ha akarnak tőlünk valamit...

Végül reszketeg dédapa: Meneküljünk fiúk, már JÖNNEK!


Ez nem a tudatos hazugságon múlik, hanem egyfelől, hogy milyen generáció válaszolgat éppen (18 évesen én is féltékeny voltam még az aktuális párom előttem való pasiaira is), másfelől, ha megfigyeled, bizonyos rovatokban - a válaszokból is, meg pontozásból is láthatóan - erősen túlreprezentált a konzervatív gondolkodás. Márpedig a más véleményen lévők esetleg nem szívesen írnak oda, ahol azt látja, hogy 10 perc mulva 0%-on áll a válasza. Szóval nem lehet egy olyan fórumot frankón közvélemény kutatásra használni, ahol egyesek a saját világnézetük mellett kampányolnak, lehúzva a más világnézetet.

2012. júl. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
03:24 Miből gondolod, hogy a kérdező közvéleménykutatásra akarta használni a fórumot? Miért nézed hülyének? Nyilván ő is tisztában van vele, hogy nem reprezentatív a minta. Föltett egy kérdést, mert akart olvasni pár véleményt. Intelligens ember meg elvonatkoztat attól, hány százalék tartja hasznosnak a választ. Épp az általad írtak miatt semmi jelentősége, kár vele foglalkozni.
2012. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

18as:) ebben teljesen egyet értek...természetesen, ha vmit nem kap meg otthon, rossz a kapcsolat, akkor ez nem érvényes...viszont ha minden rendben van, szerintem nem fog félrelépni az illető akkor sem, ha senki soha nem tudja meg...

23L

2012. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ha szeretem a párom akkor nem kockáztatok. Nem kockáztatok mert a néhány perces (?) boldogság nem pótolja a boldog családi életet.

Lehet, hogy maradi vagyok de vállalom!

2012. okt. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
De miért nem úgy válaszoltok, hogy akkor hogyan cselekednétek, ha nem tudná meg az asszony?
2012. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha nem tudná meg, akkor sem dugnék félre! Nem vagyok az a típus. Nem lenne pofám a feleségem szemébe nézni, azzal a tudattal, hogy "úhh, tegnap este milyen jót dugtam azzal a szőke rib.anccal".
2012. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!