Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem eléggé nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem eléggé nagyképű lett. Csak neki lehet igaza és nem ismeri be az ellenkezőjét! Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyunk együtt ebből 2 éve vagyunk házasok. Az én fiamon kívűl van egy közös is. Viszont a gyerekekhez nincs türelme, játszani a fiammal szokott de a kisebb is igényelné....akárki felidegesíti velem hőzöng aztán a gyerekekkel. Nincs semmi türelme, semmi kitartása a dolgokhoz. 6 hónapja külföldön élünk, ezt a döntést kiköltözés előtt ketten hoztuk meg. Mégis egyre többet vágja a fejemhez hogy én akartam. Az anyjáék a kezdetektől áskálódnak, gúnyt űznek belőlem és rajtam kívül a fiamat is a szájukra veszik, mondván nem a férjemtől van, aki egyébként sajátjaként fogadta el. A sógornőm, sógorom, anyósom mind a hátam mögött kritizál, szemtől szembe persze kedvesek. Volt idő mikor a férjemet úgy rángatta anyósom mint a bábut. Ennek hamar véget vetettem és azóta nincs ez. De helyette van hogy nem áll ki mellettem, csak vállat von hogy mit foglalkozok ilyen sértésekkel. Ő is elég gyakran megbánt, nem is kicsit, annyira hogy a sírás kerülget. Én nagyon sokat segítettem a családjának annak ellenére hogy állandó vitáink voltak. Nem várom hogy megköszönjék, csak őszinteséget. mást nem. A férjemmel megbeszélni lehetetlen bármit is. A dolgokban csak azt látja hogy én mindenért hibás vagyok, mindent oldjak meg, mindig én csinálom amit nem kell. Ha rám förmed és nem hagyom magam azzal jön hogy én milyen bunkó vagyok és fejezzem be mert én kezdtem. A családomat szidja mindig pedig soha nem ártottak neki. Nagyon egyedül érzem magam. Ha kérdezi mi bajom, már el sem kezdem mert úgysem látja be ha hülye volt. Legutóbb is: -Igen? Megbántottalak? Nem érdekel, te hányszor bántottál már meg?

Holott kiprovokálja a vitát és mint az oviban. Inkább tükrözi rám az ő tetteit, mondatait mintha én mondtam volna vagy tettem volna, minthogy beismerje ha bunkó volt. Szinte bármit megtesz csakhogy neki legyen igaza. Nem tudom mit tegyek mert elég idegesítő mostmár minden nap azon totózni éppen milyen hangulata lesz.



2013. ápr. 20. 14:01
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez hogy megtűr, ez azért egy kicsit erős mert ha valaki nem szereti a családját, feleségét akkor nem ad meg mindent amit tud. Nem azzal van a gond hogy elhanyagol minket mert mindig arra törekszik hogy nekünk jó legyen. Ilyet hogy úgysem találnék senkit, engem minősítesz. a nagyobbik 8 a kisebb 2 éves. De az hogy magamhoz láncoltam, a másik ami nem igazán helytálló. Egy gyerek nem jelenti azt hogy az ember hozzá van láncolva valakihez. Igen a szeretet nem ebben nyilvánul meg hogy hol ilyen hol olyan. A probléma az önfejűsége és a hozzáállása a problémákhoz, ergó rajtam veri le azt amiről nem én tehetek.
2013. ápr. 20. 15:48
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy te láncoltad volna magadhoz, hanem csak hogy ő hozzád láncolódott a közös gyerekkel, akit nyilván nem csak te akartál. Azért nem akar otthagyni, mert van gyerek. Ez jó jel, mert lehet, hogy később fog majd vele foglalkozni, ha nagyobb lesz. Hiszen írod, hogy most még szarik rá.

Lehetsz bármilyen jó nő, nem vitatom, de senkinek nem kell egy kétgyerekes anya.

2013. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Van egy lánya az előző kapcsolatából. ha a gyerek tartana össze 2 embert akkor vele maradt volna. Már elnézést de ez hülyeség.
2013. ápr. 20. 15:51
 24/32 A kérdező kommentje:
foglalkozni akkor foglalkozik vele ha én nem vagyok itthon. akkor nagyon jól el van vele.
2013. ápr. 20. 15:53
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed, próbaképp adj fel egy társkereső hirdetést, hogy kiírod, van két gyereked, majd meglátod hányan fognak jelentkezni komoly kapcsolatra.
2013. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
engem nem a társkereső meg annak a tesztelése érdekel. de látom te is az a mindenbe ,,belelátó,, emberke vagy. (nem rossz értelemben. csak az a baj hogy nem ismered a story-t. ha ismernéd az egészet máshogy gondolnád és megértenéd a lényeget. :)
2013. ápr. 20. 15:57
 27/32 anonim ***** válasza:
60% Te egy nagyon rosszindulatú ember lehetsz. Sajnálom a családod. Már miért ne találna magának másik párt?
2013. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ha ő egész nap otthon van, akkor Te dolgozol? Vagy valamit félre olvastam?

Amúgy felnövekedése miatt nem láthatott sohase érett probléma megoldást, és a mintát követi csak, hisz nem látott mást.

Ha meg akarsz beszélni valamit, közöld előre, hogy szereted, akár többször is. Mondd el, hogy a gondok léte nem a világ vége , ti is más is naponta old meg kicsit, nagyot. Lehet mást gondolni, de érett felnőttek mérlegelik a lehetőségeket és fokozatosan közelítenek a mindkettőnek elfogadható felé. Ezt kamaszkorban kellett volna megtanulnia, normális szülők mellett, de helyette ő cipelte azok batyuját is, sose élte át, hogy ezt meg is lehet osztani. Most talán azt hitte a családban majd"nyugi lesz" de ilyen téren soha sincs,egy döntéshalmaz az egész élet, nem lehet hátradőlni és lazítani, csak ritka szerencsés pillanatokban.

Légy bátor, szerintem szeret , de a kitelepülést nem mindenki bírja, ha nem javul az állapota nem kell maradnotok szerintem.

2013. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Utolsó! Végre te érted a lényeget. gyerekkor. Én is azt gondolom hogy ez volt a minta mert az anyjáék állandóan vitáztak, dulakodtak, veszekedtek....a kitelepülés előtt nyomás volt az anyja miatt rajta mert mindig a nyakunkra járt ezt azt kérni aztán meg amikor pénze volt akkor nem láttuk. Tőlem egy nyugodt és békés családi életet kapott (volna) csak nem mindig él vele. Ez most hülyén hangzik de ez így van. Az én anyámék mindentől függetlenül ugyanúgy bánnak vele mintha a gyerekük lenne. Befogadták, családtagként tekintenek rá. Az is bántotta hogy az én anyámék hamarabb érdeklődnek utána mint a saját családja akik tényleg csak akkor keresik ha kell valami. Otthon is ez volt. Nem otthagyni akarom hanem segíteni neki. Mert egy család vagyunk akár így akár úgy. Én úgy nőttem fel hogy a család azért család hogy összetartsanak a bajban. Ő is mellettem áll ha baj van csak máshogy mutatja ki az érzelmeit. Én is mellette állok. Ezért szerettem volna tanácsot kérni hogy mit lehetne megpróbálni? Volt-e már valakinek hasonló esete. Írták is páran hogy volt. Annak köszönhetően hogy nem hagytam hogy az anyja tovább kihasználja, én lettem a minden csak jó nem az anyjáék szemében. Sok minden történt és sokmindenen vagyunk már túl. Visszatérve.....engem sosem ütött meg, a gyerekeknek is mindent megad, nekem is mindent azon kívül hogy a problémákat nem beszélni meg velem. Legalábbis pont azt ami elég fontos lenne. Ő nem haragtartó én igen. De annak ellenére hogy bocsánatot nem kér, oda jön bújik, ölelget (valószínű mert nem szeret :) ) szóval a gond az hogy sokszor mintha nem tudná elengedni azt amit ő kapott kicsinek. Náluk mindíg az anyjának kellett igazának lenni. Ezért írtam hogy ,,anyja stílus,,. Remélem így már átláthatóbb :D
2013. ápr. 20. 16:36
 30/32 A kérdező kommentje:
Ő sem vágyik vissza Magyarországra a gyerekek sem és én sem. Igen én dolgozom de nem állandó meló. Ezen kívűl mivel ő nem beszéli a nyelvet neki még nyelvtanfolyamra kell menni ami egyébként nincs ellenére. :D
2013. ápr. 20. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!