Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, amikor a feleség otthon van gyed-en/gyes-en, akkor van joga magára költeni a férje engedélye nélkül?

Figyelt kérdés

Természetesen normál kereteken belül, nem veszélyeztetve a családi költségvetést.


Olyanra gondolok, hogy vesz magának egy ruhát vagy egy pár cipőt, elmegy kozmetikushoz. Nem hetente vagy naponta persze.


2013. júl. 7. 17:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
na tessék :-)
2013. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
98%

Kissé s@revő a férjed. Na, jó...nevezhetjük spórolós, smucignak is.

Ám, ha itt azt írják, igazán nem olyan nagy dolog az ilyesmi, akkor a férjed meg fogja változtatni az álláspontját? Nem hiszem.

2013. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
91%
hát aztán ne menjen gyantáztatni meg ne szedje a bajuszát aztán amikor a férj már ugy becézi hogy jetikém akkor a kpébe lehet vágni hogy te kifogásoltad...
2013. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
71%
válás. Aztán majd az asszony- és gyerektartásra húzhatja a fogát ez a sóher paraszt.
2013. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
50%

Igenis joga van!!akár a férje összes fizuját eltapsolni.Mert mi, NŐK, megengedhetjük magunknak, hogy amíg a férfiak izzadnak, mi kedélyesen vásárolgassunk egy légkondicionált bevásárlóközpontban :-)


Amúgy viccen kívül, szerintem joga van hozzá.De majd úgyis mindjárt jön a kedves 75 %os egy láncfűrésszel, és szétriasztja a bandát.:-)


[link]

2013. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lenne joga? Mi az, hogy a férj engedélye? :O Tudod ki szült volna ilyen embernek...
2013. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
93%

A házasság vagyonközösség, minden jövedelem FELESBEN megoszlik a két fél között.

Ha egy férj kifogásolja, hogy a feleségnek is vannak igényei (méghozzá nem túlzottak), akkor eléggé meggondolandó, hogy ennek a házasságnak van-e jövöje.

2013. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
mi megbeszéljük az egyéni költségeket, de ennek az az oka, h nem lehet akármelyik hónapban extra kiadásunk, mivel nálunk adott esetben veszélyeztethetné a családi költségvetést. ezért egyeztetünk, mindketten. de amikor úgy álltunk, h mindegy volt, akkor simán hazaállítottunk egy-egy új cuccal és büszkén mutogattuk a másiknak anélkül, h előre bejelentettük volna a vásárlást. engedélyt most se kérünk, de a szűkebb büdzsé mindkettőnktől önfegyelmet igényel.ha nálatok is szűkösebb a keret, akkor érthető érthető ez az elvárás szerintem. ha megengedhetitek magatoknak, akkor megalázó az engedélyeztetés.
2013. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%
Én akkor dobnám ki a feleségem, ha nem adna magára néha-néha. Igen is kell. Én nőt akarok otthonra, nem anyucit és nem valami igénytelen szörnyeteget.
2013. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
10%

"A házasság vagyonközösség, minden jövedelem FELESBEN megoszlik a két fél között. "


Ez mind szép és jó a nő szemszögéből, de miért osztozzak én az Ő költségein? A saját költségeit, mint fodrász, kozmetikus, stb, fizesse a saját zsebéből. Nálunk a feleségemmel így működik. én műszaki cikk mániás vagyok, ő rajong a cipőkért, közös pénzünk nincs, annyi cipőt vesz magának amennyit akar, de csakis a saját pénzéből!

2013. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!