Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, amikor a feleség otthon van gyed-en/gyes-en, akkor van joga magára költeni a férje engedélye nélkül?

Figyelt kérdés

Természetesen normál kereteken belül, nem veszélyeztetve a családi költségvetést.


Olyanra gondolok, hogy vesz magának egy ruhát vagy egy pár cipőt, elmegy kozmetikushoz. Nem hetente vagy naponta persze.


2013. júl. 7. 17:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
93%

"CSAKIS A SAJÁT PÉNZÉBŐL!!!!"


de jó lehet neki :-)

2013. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
20-as: és gondolom te is voltál otthon gyes-en, és addig a 26e-ből fizetted a műszaki cikkjeidet.
2013. júl. 7. 18:27
 23/46 anonim ***** válasza:
97%
Külön kasszán vagytok? Mert akkor kérni kell rá pénzt. Persze mi sose voltunk külön kasszán, és simán vettem magamnak amire szükségem volt. nem kitartott vagy, hanem a közös gyereket neveled. nekem meg se fordulna ilyesmi a fejemben
2013. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%
20-as hozzászólónak: ne csak a műszaki cikkeiddel foglalkozz, hanem olvass, hogy gondolataid, érzéseid legyenek!
2013. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
33%
Ha a nőnek is van 120.000-e, és már így számon van tartva, akkor nem értem, miért nem a saját 120.000-éből fizeti a 10.000 Ft kiadását.
2013. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Mert a lakást még a nő vette házasság előtt, minden rezsi jellegű kiadás az ő bankszámlájáról megy, plusz biztosítások, telefonszámlák, lakástakarék stb. Erre elmegy a gyed, tehát technikailag a férj fizetéséből kéne finanszírozni ezeket a kiadásokat.
2013. júl. 7. 18:53
 27/46 anonim ***** válasza:
97%

Értem. De akkor miért nem a férj fizeti a rezsi felét?


Nálunk úgy van, hogy (gyeden vagyok, mindennel együtt havi 200.000-am van), hogy a kaja+a "saját rezsim" , azaz telefonszámlám, tv+internet, cascó, kötelező az én reszortom, férjem meg ad a rezsibe havi 40.000-et, a többi pénze megy félre. Meg apróbb dolgokat, ha kell neki, vesz magának. Szóval inkább az én pénzemből élünk, az övét meg félretesszük. Ha kifogyok, ami előfordul azért, akkor mondom neki, hogy adjon.


Ne is haragudj, ha rólad van szó, de balf@xul csináljátok. A rezsibe igenis szálljon be. Ja, és mi is az én saját házamban élünk, e ettől miért lenne minden költség az enyém? Ezt mondd meg!

2013. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
97%
Ja, meg a lakástakarékot is ő fizeti.
2013. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
98%
Szóval te fizeted a rezsit, és még ő az, aki pattog a kozmetikus miatt?Na, az ilyen férjektől nyílik ki a bicska a zsebemben.
2013. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
81%
19:01-nek. Az én férjem dupláját keresi a 480-nak és nem agysebész. Ettől még nem kamu egy kérdés, mert jobban keres nálad :) A kérdezőnek: ne hagyd magad. Ennyit (sőt többet) te is megérdemelsz. Bár sokan azt hiszik, de a gyereknevelés nem sétagalopp. Inkább örülhet a férjed, hogy nem "csak" Anya vagy hanem nő is. Legyen büszke rád!
2013. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!