Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, amikor a feleség otthon van gyed-en/gyes-en, akkor van joga magára költeni a férje engedélye nélkül?

Figyelt kérdés

Természetesen normál kereteken belül, nem veszélyeztetve a családi költségvetést.


Olyanra gondolok, hogy vesz magának egy ruhát vagy egy pár cipőt, elmegy kozmetikushoz. Nem hetente vagy naponta persze.


2013. júl. 7. 17:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Ez így elég igazságtalan, ahogy a férjed gondolkodik, főleg, hogy te fizetsz mindent. Ráadásul nem azért kevesebb a bevéreled, mert lusta vagy dolgozni, hanem mert a KÖZÖS gyermeketekkel foglalkozol otthon. Kérdezd meg a férjednek neki hogy esne, ha ő lenne otthon és te megtiltanád neki, hogy hozzányúljon a pénzhez, mert azt te kerested... Gyanítom nem tetszene neki. Mindemellett meg elmagyaráznám neki, hogy mivel 270ezer jövedelmed ugye miatta is esett ki (mert kénytelen vagy te otthon maradni) így az ő fizetéséből arányosan legalább annyi rész megilletne, ami a GYED-et kiegészíti a korábbi fizetésedre...
2013. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
67%

most nem azért (nálunk is felmerült), de ilyen gyönyörű GYED-hez csak gratulálni tudok, és ezt nagyon jóindulatúan mondom. :)

ez azt jelenti, hogy nagyon jó helyről ment az illető szülni.

és megdolgozott érte valószínűleg. tehát ez az ő keresete.

én agybajt kapok egyébként ettől, mert a párom az én pénzemet is be szeretné osztani. :)

én meg: de ezért én dolgoztam, ez most az én fizum.


amit leírtál egyáltalán nem luxus.

2013. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki ezt a sz...rágót.

Az én volt férjem is eljátszotta ezt, én fizettem minden számlát (az én lakásomban éltünk, neki nem volt), bevásárlásokat, a gyerekekkel kapcsolatos költségeket, ezzel el is ment a GYED-em, sőt még anyukám segített be sokszor. Az ő fizetése kevés volt, úgyhogy abból nem adott, mert az kellett neki erre-arra, márkás ruhákra, mindig volt kifogás. A hűtőből meg csak kifelé tudott pakolni.

Persze elvárások azok voltak, meg legyek szép, ápolt, miért nem megyek el sportolni - ja, gyerekekre nem vigyáz, arra hívjam át anyámat. De ne most, amikor itthon van, mert őt anyám zavarja, hanem akkor, amikor ő nem méltóztatik otthon lenni.

Csak azt sajnálom, hogy nem korábban váltam el tőle.

2013. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Normál kereteken belül természetesen van rá joga. Hogy ne lenne?

Azért mert a közös gyereket neveli, nem lett gyerek státuszú háztartási alkalmazott, akinek mindenért engedélyt kell kérnie. Vagyon közösség van és munkamegosztás. A feleség munkája jelen pillanatban a gyereknevelés, amíg olyan kicsi.

2013. júl. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a külön kasszás dolgot nem értem.

Kettéválasztjátok a hűtőszekrényt, és mindenki magának főz, és a saját helyére pakol? :)

A WC papírt kiveszi? Vagy külön tekercset használtok? :D

2013. júl. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Anyóséknál divik ez a külön kassza, szerintem nem telik el nap, hogy valamin össze ne vesszenek ez végett, előttünk is előszerettel, pedig egyátalán nem érdekel, hogy ki mire szórta el a saját pénzét a másik szerint.

Nekünk eszünkbe se jutott, ok van külön bankszámla, de megbeszéljük, hogy mit és miből veszünk, eddig vita nem volt belőle.

2013. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!