Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Neked könnyen jött az elhatáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked könnyen jött az elhatározás, hogy örökre összekötöd az életed a pároddal?

Figyelt kérdés
Voltak kételyek, kérdések benned?
2013. nov. 22. 07:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem voltak. Mondjuk fura is lett volna 9 év és 2,5 gyerek után :D
2013. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én születésem óta összenőttem a párommal, most is ő írja ezeket a sorokat. xD
2013. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Könnyen jött, tudtam, mit akarok. Ha kétségeim lettek volna, akkor máshogy döntöttem volna.
2013. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem voltak bennem kételyek. Ha lettek volna, nem valószínű, hogy összeházasodunk.
2013. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen.

Semmi kétségem nem volt.

2013. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bennem örökké lenne ilyen kétely, ezért nem is vagyok házasságpárti. Nem hiszek a sírig tartó szerelemben, a mai válási statisztikák is ezt igazolják. Ha mázlink van, együtt maradunk papír nélkül is. Ha meg nem maradnánk, kevesebb baj van a szakítással, hisz nincs papír.
2013. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen, voltak kételyeim, sőt inkább egyfajta rémület vett rajtam erőt. Örökre? VELE?

Szóval szakítottam inkább.

Jelenlegi páromhoz holnap hozzámennék mindenféle kétség nélkül így szerintem jól döntöttem.

2013. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem korábbi kapcsolatban a lánykérésnél kétségeim voltak, végül nem foglalkoztam vele és igent mondtam. Hiba volt. Elég annyi, hogy 1 évet sem ért meg a kapcsolatunk összességében. Én hagytam el.


Mikor a férjem megkérte a kezemet, nem voltak kétségeim, pedig 1 hónap járás után kért meg. Másfél évvel később házasodtunk össze. 2 évvel ezelőtt. Azóta is minden nagyon jól megy:) érzem, tudom, hogy együtt fogunk megöregedni:)


27/N

2013. nov. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!