Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó házasságban miért lép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó házasságban miért lép félre a férfi időnként? Mennyire lehet örök egy ilyen házasság?

Figyelt kérdés

Adott egy pár akik fiatalon összejöttek, de tizenéve együtt vannak, össze is házasodtak. A feleség otthon a férj fenekét is kinyalja, mindent elé tesz, természetre is nagyon rendes. De a férj már néhányszor megcsalta titokban. Pedig saját elmondása szerint is szereti a feleségét, még ő se tudja miért teszi...

Viszont az utolsó félre lépésnél több lett a viszonyból, mint szex, egyre több időt tölt a szeretővel, úgy néz ki beleszeretett.


Az ilyen férfi hiányol valamit otthonról?


2014. jan. 9. 22:34
1 2 3 4
 11/40 mustafa33 ***** válasza:
46%
Mi az hogy a férfiak bátrabbak, ők azok akik megcsalják a másikat. A másik kicsoda? (ahogy egy más kérdésre írta valaki)talán Terry Black vagy marslakó? Ahány férfi annyi nő lép félre.
2014. jan. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Digo 8: "Van néhány faj, madarak, stb amik monogámok,"


A másik kérdéshez is válaszoltam, de ide is bemásolom:a tudósok egy madárfajt megvizsgáltak, nem tudom melyiket, de állítólag arról voltak híresek, hogy azok is életre szólóan választanak párt. A genetikai vizsgálatok kimutatták, hogy a sok esetben a kis fiókáknak nem anyuci életre szólóan választott párja az édes apukája, hanem anyuka egy jobb hímet választott a szaporodáshoz. Társa az valóban életre szólt, aki vihette a kis kukackákat a mástól származó fiókáknak. Úgyhogy állatvilággal példálózni ebben az esetben sem szerencsés (a másik téma a homoszexualitás, azon a téren is vannak cifra dolgok az állatkák között)

2014. jan. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 mustafa33 ***** válasza:
61%

Ha a félrelépésben a férfi a kezdeményező, azért teszi mert keresi azt amit hiányol. Ha a másik nő a csábító, a férfi azért megy bele mert neki imponál, hogy más nőt érdekli és bizonyítani akar annak is. Nehogy azt higgye vagy terjessze, hogy nem mer vagy nem tud. Meg ugye kár kihagyni a ziccert ☺. Azt mondják a bölcsek, minden bepótolható csak a kihagyot szex nem.

Ez a kérdés a moszlim világban fel sem merülne. Két okból. Egy, nem számít bűnnek ha egy férfi ilyet tesz. Másik, nem tesz ilyet mert nincs kivel.

(most lesznek zavarban a pontozók. Egyik mondatra zöld menne, másikra piros, megint zöld, megint piros, aztán biztos ami biztos mégiscak piros lesz ☺)

2014. jan. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
50%
13: Prostituáltak azért ott is vannak, persze országonként változik, de celebkéink sem véletlenül utaztak Dubaiba annyit...
2014. jan. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
7%

"Szeretnénk, ha mindent egy embertől kapnánk meg. De ha nem lehetséges? Ha nincsen EGYETLEN ember, aki minden vágyunk kielégítésére alkalmas lenne? Marad a hiányérzet?"


Mondjuk keresni kell olyan partnert amiben minden megvan, és nem hülyíteni azt aki szeret.


Ha meg az a probléma hogy nem új hús, akkor az ilyen tisztázza a dolgokat a leendő feleséggel, de ne csapja be, ne házasodjon azért, hogy aztán meg titokban keféljen félre, mert undorító.


Azért lép félre mert nem szereti a feleségét. Ha szeretné, nem csalná meg. Becsapja, hazudik neki, megcsalja.


Vagyis ez nem jó házasság.


Illetve a nőnek se kell elkényeztetni a pasit.


27N

2014. jan. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy pasinak hiányzik valami, akkor miért nem lehet tisztességesen elmondani a feleségnek, hogy már nem boldog, szakítsanak, váljanak, és aztán vadászgatni?


Mert a sunnyogás, hazudozás, titokban félredugás undorító.


Ha a férfi szakítás után is vadászna, akkor vadásszon. Akkor is imponálhat neki hogy tetszik egy nőnek , és megdughatja akkor is. De legalább nem lesz tisztességtelen az a férfi, mert előbb szakított, és nem csapta be a társát.

2014. jan. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
19%

Minden nap valaki kiír egy ilyen álszent kérdést, hogy "miért lép félre a férfi".


Szerintetek kivel lép félre?

Egy másik pasival?!!


Lehet itt össze-vissza hazudozni,

DE PONT UGYANANNYI NŐ IS KELL HOZZÁ!!!


Tudjátok, matek ált. oszt.

(Vagy a nők nem tudnak számolni?)

2014. jan. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
55%
17: A kapcsolat legtöbbször csak addig tart, amíg az új barátnő vagy barát meg nem neszeli, hogy a megcsaló csal, és nem tisztességes, "tilosban jár". Szóval sok variáció van, nem csak az, amit feltételeztél, hogy tisztában van vele az új barát(nő), hogy van valaki régebbi kapcsolat, és az a valaki nem óhajtja újabb barát(nő) jelenlétét.
2014. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjuk már hogy a férfiak lépnek félre! Engem sokkal többször csalt meg lány, mint én őt. Volt olyan barátnőm aki már 2 hét után félrelépett. Meg nekem a megcsalás kimerült annyiban h buliban részegen 1 csók, de abból is tanultam. Házasságban 100%, hogy nem tenném meg, de ahhoz kéne már egy nő is aki elkötelezett annyira hogy csak én kelljek neki.
2014. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Mustafa33, és mi lenne, ha inkább arra gondolna, hogy milyen jó lenne, ha azt terjesztené rólam egy nő, hogy ő mindent megtett, de én milyen rendes ember vagyok, mert mégsem csaltam meg a feleségemet? Ez miért nem jut eszébe egy férfinak? :-)


Egyébként meg általában a férfiak nem egy férjezett asszonnyal csalják meg a feleségüket, inkább egy fiatal kis pi..val, akinek nem számít, ha életeket is tesz tönkre ezzel.


Szóval mégsem ül az a matematika, hogy ugyanannyi férjes nő, mint nős férfi lép félre.

2014. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!