Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó házasságban miért lép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó házasságban miért lép félre a férfi időnként? Mennyire lehet örök egy ilyen házasság?

Figyelt kérdés

Adott egy pár akik fiatalon összejöttek, de tizenéve együtt vannak, össze is házasodtak. A feleség otthon a férj fenekét is kinyalja, mindent elé tesz, természetre is nagyon rendes. De a férj már néhányszor megcsalta titokban. Pedig saját elmondása szerint is szereti a feleségét, még ő se tudja miért teszi...

Viszont az utolsó félre lépésnél több lett a viszonyból, mint szex, egyre több időt tölt a szeretővel, úgy néz ki beleszeretett.


Az ilyen férfi hiányol valamit otthonról?


2014. jan. 9. 22:34
1 2 3 4
 31/40 mustafa33 ***** válasza:
28-asnak van valami igaza is. Dolgoztam olyan poszton, hogy a munkaadóm a 2-3 napos tanácskozásokat mindég máshol tartotta az országban, 42-en voltunk abból 25 nő. Egy kivételével férjezett családanyák. Hadd ne részletezzem a szálodai estéket. De egyik házassága sem ment rá. Miért? mert a nők sokat fecsegnek, de ha kell ők tudnak igazán halgatni. Volt aki közben elvált, de soha nem ezért. Azoknak is a férjük volt a hűtlen mocskos disznó ☺.
2014. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 mustafa33 ***** válasza:

meme22, te ezt komolyan gondoltad amit leírtál? Szerintem magad sem hiszed, hogy ilyen lehetséges lenne. El tudsz képzelni egy nőt (akár saját magadat is), aki egy csábítást elutasító férfiről szépeket mondana? Olyan nincs! Egy elutasított nő vagy halgatna mert sértené női hiúságát és szégyelné hogy ŐT elutasította valaki (hogy is merészelte a piszok kisp...ű senkiházi), vagy ha nem titkolhatná barátnői körében a csábítás tényét, akkor az elutasító pasast gyávának, beszarinak, papucsnak híresztelné jobbik esetben, de inkább impotensnek, bnzinak és eféle címekkel illetné boszúból. Vagy még rosszabb vád is érhetné az elutasítót. Már az Ószövetségből ismerjük Putifárné esetét.

Magam is megtapasztaltam ilyet, igaz inkább humorosan végződött, de mégis rajtam nevettek. Ez még az előbbi válaszban említett munkahely előtt volt, a "sikertelen hölgy" másnap az erdőmunkás autóbuszban munkába menet hangosan kinevetett (Béla, te este félél a p!nától?) és utána röhögött az égész busz.

Na szóval ilyet sem szeret egy férfi sem átélni. Az "előre látó" inkább enged a csábításnak. ☺

2014. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

28-as és mustafa33, nem tudom hogy ti éltek-e rossz helyen vagy én. Nagyon gyorsan végiggondoltam az ismerőseimet. Találtam 14 párt, akiknek az életükbe picit is belelátok. A nők vagy dolgoznak, vagy otthon vannak a gyerekkel, munka után pedig együtt az egész család. Egy pásztoróra megszervezése szinte lehetetlen lenne, mert mindent együtt csinálnak. Nagy néha találkoznak férj nélkül a barátnőikkel, de ezt is még nap közben. Se cégi party, se továbbképzés, esetleg évi egy karácsonyi buli a munkahelyükön, az is max éjfélig és mivel szinte mindenki kocsival van, még csak alkohol sincs. Persze nem azt mondom, hogy nincsenek olyan nők, akikről írtok, de ez alapján nem kellene általánosítani.


mustafa33, szóval Te mint előrelátó férfi, ha kapnál most tőlem egy félreérthetetlen ajánlatot a gyk nyilvánossága előtt, akkor rögtön igent is mondanál, csak nehogy szó érjen??? ;-)

2014. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 mustafa33 ***** válasza:
meme22, a GYK nyilvánosság annyira nagy nyilvánosság, hogy az már véd. meg az anonymitás. De egy tanári nyilvánossága, bár az nem jó, mert ott a szakmai irigység meg a női irigység ármányai működnek és hamarabb elérkezne a beáruló infó a feleséghez mint megtörténne maga a Bűnös cselekedet. De egy barátnői társaság az a veszélyes nyilvánossság ami cslekvésre ösztönözne. Egyébbként én nem, én soha, én vagyok a megtestesült erény ☺.
2014. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 mustafa33 ***** válasza:

meme22, amit írsz az ismerőseidről, a szerint te élsz rosz helyen :( vagy legalábis nem túl érdekesen.

De ha azok a párok mindent együtt csinálnak és együt is buliznak akkor a férjnek ugyanúgy nincs lehetősége.

Hidd el aki akar az talál lehetőséget és ha nem talál akkor kitalál. Neked, nőnek mondjam, mire képes a női furfang? ☺

2014. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 mustafa33 ***** válasza:
meme22, nézd meg kérlek az : Ez már megcsalás című kérdést is és szólj hozzá, érdekel ;)
2014. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
24-es vagyok. Létezem bizony, nő vagyok. :)
2014. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

24/37-es leírtad az én kapcsolatomat is :)

Úgy gondolom jó feleség vagyok, még a két gyerekünk mellett is. Amit leírtál mind igaz rám is. Aztán jött a kopp. Kiderült a férjem megcsalt. Nem is egyszer. És mit mondott miért?.... Nem tudja.. tetszett az egojának a helyzet, az izgalom, hogy titokban és ismeretlen személlyel. Tisztességes és megbízhatónak hittem 100%-osan. Azért mert Te megteszel mindent egy kapcsolatért, azt nem biztos, hogy értékelni is fogják... Érdekes módon pont ellenkezőleg látom mostmár a dolgokat és ióta kiderült ez és a baráti társaságomban beszélgetek erről, kiderült, hogy nem azok csalnak, akik kevés szexet kapnak. Hanem inkább azok, akik mindent megkapnak. Egyébként 23 párt ismerek (barátok, közli ismerősök, család). Abból 19 férj csalt meg nőt. Miután kiderült 6 feleség visszacsalt (vállalati partyk :)), de együtt maradt. 3 pedig visszacsalt és elvált. 6 elvált (általában azok, akik elhanyagolták a szexuális együttlétet), és 4 en próbálják megoldani a házasságukat a férjükkel, ebből 2 őt, azok után, hogy kiderült is ugyan úgy csal a férje.

2014. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

24es vagyok.

oké, ezt alairom, de! Nalunk ott van a hangsuly hogy nemcsak én teszek meg mindent azért hogy mukodjon, forditva is igaz. Én is elmegyek szorakozni ha úgy gondolom, addig a parom van a gyerekkel, és ugyanez forditva is él! Én azért teszem, csinálom ezeket mert szeretem, és nem azért mert foggal korommel ragaszkodom hozza. Persze, noi fejjel gondolva (javitsatok ki a tevedek), de szerintem a ferfiak raereznek arra ha ki akarjak sajatitani őket. És ki akar olyannal elni, aki nem engedi a "szabadsagot", persze nem orult modjaval, de ezek a ferfiak azt erzik, hogy gatolva vannak. es ilyenkor kell nekik az új, a kihivas, "vajon nekem sikerul meg becsajozni?" szituk. Lehet hogy szarul gondolom, akkor javitsatok ki. De én elkovettem ezt a ragaszkodos hibat, tanultam is belőle. Exem úgy alazott szarra a megcsalassal hogy 15pasi (koztuk o is)ment az egyetlenegy csajon. Jo régen volt ez már, a huszas eveim elején, úgy 18-19eves lehettem. 22evesen mentem ferjhez 3honap ismertseg után, annyira harmonizaltunk egymassal, es Itt vagyok 32evesen meg mindig együtt szerelemben. Valtoztattam, eddig ugy nez ki bejott. :) Bocsi, ha vannak helyesirasi hibak, na meg az ekezetek hianya azert van, mert hulye okostelorol irok.

2014. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Amiket írtál nálunk is így volt. Sosem korlátoztam. Oda ment ahová szeretett volna. Nem volt ilyen gondunk sem. Ugyan úgy megbíztam benne és szerelmemnek hittem, mint Te. Csak nálam kiderült, hogy nem úgy vannak a dolgol, ahogy gondolom...
2014. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!