Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazudtam a vőlegényemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a vőlegényemnek, vigyem ezt a titkot a sírba?

Figyelt kérdés

Másfél éve szakított velem, akkor voltunk 2 éve együtt. Ő volt az első férfi az életemben, vele vesztettem el a szüzességemet is. Két hétig voltunk külön. Tudni kell rólam, hogy óriási libidóm van. És keresni akartam valakit, h szexeljünk (nem akartam, hogy a szexről is ő jusson eszembe), de amikor oda került a dolog, nem tudtam megtenni, visszahúzott a szívem.

Szval két hét után rájött, h mekkora hülye volt és újra összejöttünk. És én sajnos azt mondtam neki (hogy függetlennek lásson, mert mindig azt hajtogatta, h nélküle senki vagyok és nem lesz más nekem soha), hogy lett egy egyéjszakásom, ami valójában sosem történt meg. Most másfél évvel a történtek után furdal a lelkiismeret, h titkolom előle, h csak vele voltam. De sajnos csak ez után kezdett el megbecsülni és értékelni, fél h elveszít, korábban biztosra vett. Ti elmondanátok neki ez a "kegyes" hazugságot, amitől jobb lett a kapcsolatunk? Nem akarok így oltár elé lépni. Mi a véleményetek?


2014. márc. 26. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Elmondanám. Nem hiszem, hogy azért becsül meg, mert azt hiszi, hogy konkrétan lefeküdtél valakivel. Inkább a szakítás tudata miatt változhatott meg.

Szerintem még örülne is neki, ha tudná, hogy ő volt neked ez egyetlen.

2014. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem akarsz hazudni neki, de azt is akarod, hogy féljen, hogy elveszít, akkor íme az aranyközépút:

"Drágám, füllentettem; nem feküdtem le akkor senkivel. De ha visszapörgethetném az időt, lefeküdtem volna az illetővel. Most ezt a témát jegeljük! Ha esetleg újból szakítunk, majd akkor bepótolom a pasival."

2014. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
68%
nem kellene olyan férfi,aki azt mondja rám senki vagyok...
2014. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
A te testedhez neki semmi köze. Vidd a sírba a titkod, hadd kezeljen úgy,, mint egy kincset, aki másnak is kell és nem szabad elveszíteni.
2014. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

"h nélküle senki vagyok és nem lesz más nekem soha"


Sok boldogságot ezzel az értékes férfival!

2014. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Elárulnád, hogy mégis mi a fene fogott meg ebben a paliban?
2014. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindenen mentem keresztül, azt most nem részletezem, de megvan az oka, h miért döntöttem úgy, h vele maradok. Kedves 5. válaszolónak üzenem, hogy árvaként nőttem, fel és mindenért 10-szer annyit kellett harcolnom, mint mindenkinek, és szó szerint ő az első, aki szeretett. Amikor megharagudott rám valami miatt, bántásból mindig ezt hozta fel, mert tudta, hogy bánt.De ma már rájött, hogy ez hülyeség, és nagyon szánalmas, mióta újra összejöttünk a tenyerén hordoz, és mintha kicserélték volna.
2014. márc. 26. 19:58
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért szerettem bele, mert nagyon intelligens (érzelmi intelligenciája viszont szó szerint nulla, soha nem gondolja végig, hogy mit jelent másnak,amit kimond, néha ezért képes belémrúgni), erős, határozott, tiszta erkölcsű, neveltetéséből adódóan hűséges, és tudja, hogy mi a helyes út, mindig. De mint mondtam, érzelmileg néha a béka segge alatt van, nem tudja kifejezni őket, nehéz vele kommunikálni. És ha ki is akarja fejezni magát, néha elhamarkodottan teszi :/
2014. márc. 26. 20:00
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
Ne siesd el...Majd elmondod, ha úgy adódik, mondjuk 10 év múva, ha megérdemli.
2014. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Én elmondanám neki , ez mág mindig jobb helyzet szerintem mitnha fordítva lenne, hogy mégis lefeküdtél valakivel de letagadod.

Ő egyébként volt mással?

Szerintem mond el neki,mert leeht később támad egy olyan gondolata, hogy mivel te voltál már valakivel így ő is belemegy egy egyéjszakás kalandba és megcsal.

2014. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!