Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazudtam a vőlegényemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a vőlegényemnek, vigyem ezt a titkot a sírba?

Figyelt kérdés

Másfél éve szakított velem, akkor voltunk 2 éve együtt. Ő volt az első férfi az életemben, vele vesztettem el a szüzességemet is. Két hétig voltunk külön. Tudni kell rólam, hogy óriási libidóm van. És keresni akartam valakit, h szexeljünk (nem akartam, hogy a szexről is ő jusson eszembe), de amikor oda került a dolog, nem tudtam megtenni, visszahúzott a szívem.

Szval két hét után rájött, h mekkora hülye volt és újra összejöttünk. És én sajnos azt mondtam neki (hogy függetlennek lásson, mert mindig azt hajtogatta, h nélküle senki vagyok és nem lesz más nekem soha), hogy lett egy egyéjszakásom, ami valójában sosem történt meg. Most másfél évvel a történtek után furdal a lelkiismeret, h titkolom előle, h csak vele voltam. De sajnos csak ez után kezdett el megbecsülni és értékelni, fél h elveszít, korábban biztosra vett. Ti elmondanátok neki ez a "kegyes" hazugságot, amitől jobb lett a kapcsolatunk? Nem akarok így oltár elé lépni. Mi a véleményetek?


2014. márc. 26. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
mindig ez van az árvákkal,rohannak az első kedves szavú emberhez(és ez igaz az olyanokra is akiket rossz szülő nevelt fel)hamarabb elolvadnak mindentől aztán azt hiszik,jaj neki úgyse jutna jobb aztán 10 év múlva ott sír hogy milyen szemét,de nem hagyja el mert úgysem fogja más"szeretni":/
2014. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
9. Nem számított volna megcsalásnak, nem voltunk együtt.
2014. márc. 26. 20:30
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mondd el neki nyugodtan, könnyítesz a lelkiismereteden és gondolom ő sem fog szomorkodni amiatt, hogy mégsem feküdtél le mással.
2014. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a hozzászólásokat, ezért lehet ismétlek valakit.

Szerintem ne mond el, minek, lépj túl rajta! Felesleges a múltat bolygatni, ez így alakult, ha akkor jónak láttad, most mért visszakoznál. Senki sem tökéletes, tanulj a hibádból, máskor ne hozd magad ilyen helyzetbe. Ez elcsépelt, de ha nem szól szám, nem fáj fejem.

2014. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem szép dolog mások bizalmával visszaélni. Értem ez alatt azt, hogy ha a párod azzal bánt, hogy egyedül vagy és sosem lesz senkid rajta kívül, az egyáltalán nem intelligens emberre vall, sőt... Ha szeretne, akkor ebből a szempontból empatikus lenne.

Én elmondanám neki, ez is egy jó teszt. Ha visszatér a régi énje és ismét a fejedhez vágja, hogy egy nulla vagy, akkor azonnal elhagynám... Egy ilyen ember mellett sosem leszel boldog. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy egymásba rúgunk a bajban!

2014. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

A mennyország kapuja előtt hosszú sor kanyarog. Szent Péter megjelenik és így szól:

- Akik életükben megcsalták a párjukat, lépjenek jobbra, akik soha, azok balra!

Mindenki szépen jobbra lép, csak egy lélek ácsorog a bal oldalon. Szent Péter megszólal:

- Ott, azt a süketet pedig vigyék magukkal!

2014. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges, csak lejáratnád magad azzal ha elmondod. Már úgysincs semmi jelentősége a dolognak. A "nélküle senki vagyok" szöveg viszont elég aggasztó, akár úgy érzed hogy nincs jobb pasi a láthatáron akár nem. Lehet hogy jobb lenne az esküvővel várni, mert a rossz házasságnál még a semmilyen házasság is sokkal jobb.
2014. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki! Pont ezért fog még jobban megbecsülni szerintem, főleg, ha el is mondod neki, hogy bár vágysz a szexre, lett is volna rá alkalom, annak ellenére, hogy ő hagyott el téged, mégsem tetted meg. Ez óriási szerintem!

Én amikor összejöttem a férjemmel, azt mondtam neki, nem vagyok szűz. Ezt azért gondoltam jó lépésnek, mert az előző barátom emiatt hagyott el. Így hát azt mondtam, hogy voltam egyszer férfival, de nem volt jó. De kb. 2 hét után elmondtam az igazat, adott egy csókot és megköszönte, hogy őszinte voltam vele. Azóta 7 év telt el.

Ezzel annyit akartam mondani, bár más a szitu, hogy mindig legyél vele őszinte, mondd el neki, örülni fog neki, hidd el.

2014. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, én még olyat is kitalálok egy fél évbe egyszer, hogy kacsintott rám vki. :D De nekem már 10 éves a házasságom. Szerintem is ha elmondod csak majd egyszer nagyon soká....
2014. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nem tudom, hogy elmondanám-e, de azt tudom, hogy ilyen férfival nem kötném össze az életem:

"(érzelmi intelligenciája viszont szó szerint nulla, soha nem gondolja végig, hogy mit jelent másnak,amit kimond, néha ezért képes belémrúgni)"

2014. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!