Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazudtam a Férjemnek! És ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a Férjemnek! És ő nem szeret már megcsalt Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kölcsönvettem a férjemtől egy nagyobb összeget de nem szóltam neki és rájött.

És Ő hozzám vágta nem szeret és megcsalt elakar válni

Szégyenlem hogy hazudtam hibáztam de szeműveget és pelust vettem a gyereknek.

Féltem elkérni mert közbe Ő autót venne és féltem hogy nem adja ide amit most akkartam neki megadni csak egy hónapra vettem volna kölcsön



2014. ápr. 16. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

A szex,a közös gyerek, anyu,apu...stb.sem tud összetartani

egymáshoz illeszteni párokat .Csak egy dolog,ami

a SZERETET .Ez a titok,ami nem titok.

2014. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mustafa33 ***** válasza:

A férjed új autója biztos nem egy tucat peluson múlik.

De miaz hogy az ő pénze, ha a gyereketek szükségletéről van szó???? Akkor azt jogosan vetted el. Vagy azt tartja a bunkó, hogy ő csak megcsinálta neked, de te magadnak szülted?

2014. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

MIIIIIIIIIIIVAN??????????

Hogyan lehet lopni házastárstól??? A házasságban minden közös, nem tudom ellopni azt, ami az enyém (is)! Még azt sem tudom elfogadni, hogy kérnie kellett volna! Ebben az esetben, ha valakinek szégyenkeznie kell az a férj! Nem tudhatjuk, hogy mi van a háttérben, de ha már fél elkérni, az nem normális.

Az én feleségemnek sincs saját pénze, minden nagyobb, és nem napi kiadásra "engedélyt" kell kérnie (vagy csak szólnia), de elsüllyednék szégyenemben, ha félne "kérni", vagy ha "lopásra" kényszerülne! Az meg csak súlyosbító tényező, hogy a gyerek pelenkáját kell így megvennie.

Kedves kérdező!

Szerintem nagy baj van a házasságotokban, amit a megcsalás is megerősít. Ha nem te kényszerítetted a férjedet erre a viselkedésre, akkor el kell beszélgetnetek a közös jövőtökről.

36Ff

2014. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 mustafa33 ***** válasza:
Te meg olyan vagy mint a volt kollégám aki a feleségének bugyira sem ad pénzt, mert elverné, majd ő megveszi neki.
2014. ápr. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36F (???), tuti papucs vagy:)
2014. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne papucs?:-/
2014. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A napi kiadásokra, tehát bugyira sem kell kérnie, igaz elmondja, hogy vett. Nem vagyok papucs, a feleségem szerint se. Dolgozik rajta, de lassan belátja, hogy nem fog sikerülni.

36Ff

2014. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!