Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen ember az olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az olyan aki osszeveri a feleseget mert az megcsalta?

Figyelt kérdés
Van egy no megcsalta a ferjet amikor a ferj rajott a dologra valaki elmondta neki ugy megverte a feleseget hogy a hallasa is karosodott. Meg azt megertenem ha feldult allapotban megpofozza a no vagy a ferfi a parjat ha megtudja hogy megcsalta. De ez az agresszio szerintem mar nagyon beteges. Ti mit gondoltok errol? Nem rolam van szo.
2014. szept. 10. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos a nők kettős mércével néznek mindent.

Szerintük "teljesen jogos" ha megcsalják a pasijukat, viszont ha a pasi csak rá mer nézni egy nőre, máris itt hisztiznek a Gyíkon!!

2014. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
43 Ez mekkora hülyeség, ha egy megcsalás kiderül, akkor általában vége a kapcsolatnak, ezt csak kevesen nyelik be, ez nemtől teljesen független.
2014. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező! Annyira idegesítenek téged a válaszok, hogy teljesen egyértelmű, hogy te vagy a kérdésben szereplő nő, aki megcsalta a férjét.
2014. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
48%
Ha egy kapcsolat eljut a házasságig, ott azért kiderül, ki hogy reagálna egy megcsalásra- Nos tudhattad, hogy ez neki nem fér bele és ezt fogod kapni, de muszáj voltál széttenni a lábad. Őszintén szólva, nem tudlak sajnálni.
2014. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
45. Nem én vagyok a nő de nem magyarázkodok attól hogy neked természetes ha egy embert így megvernek jó érzésű ember még elítéli. Tudod nincs gyerekem sem de azt is elítélem ha valaki csak azért mert rossz napja van összeveri a gyerekét.
2014. szept. 10. 18:29
 46/70 anonim ***** válasza:
54%

Én ezt nem értem... SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT (önvédelem esetében esetleg) nem verünk egy másik EMBERT nem számít hogy férfi vagy nő, vagy megcsaló, vagy kiskutya vagy nem tudom, annyira hogy az kórházba kerüljön. EMBEREK KÓRHÁZBAN FEKSZIK EGÉSZSÉG KÁROSODÁST SZENEVEDETT. nem számít a neme itt most... És ez itt a válaszolók 80%-a szerint rendben van... hihetetlen.


szánalmas a magyar valóság és a magyar emberek felfogása is... te jó ég, nem csoda hogy elhagytam ezt az országot.

2014. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
49%

@48

És az hogy megcsalta a másik fél az már nem baj? A te felfogásod a beteges mert a megcsalást elfogadhatónak tartod!

2014. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
36%

Ha én megvernék valakit, mert megcsalt, vagy máshogy megsértett, én gyenge, buta embernek tartanám magam.

1. Agresszív állat vagyok, aki nem tud uralkodni az indulatain

2. Nem tudom máshogy megoldani a problémáimat, csak ököllel, nyilván mert eszem nincs, gondolkodás helyett ütök

3. Ezzel mélységesen megalázom magam az engem megbántó ember előtt és csak megerősítem abban a hitében, hogy olyan ember vagyok, aki megérdemelte a bántást.

2014. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
22%
Legalább a halláskárosodás egy életre figyelmezteti,hogy ne ri..nckodon.
2014. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
83%

Nem olvastam még el a válaszokat. Ezzel az a probléma, hogy a pasi magának csinálta a bajt, mert maradandó sérülése lett. Viszont picit túlzásba is esett. 2-3 pofon és a válás bejelentése is megtette volna.


Egyébként igen, vannak helyzetek amikor megérdemli a nő hogy kapjon pár pofont. De a veréssel a férfi csak magának kavarja a szart, mert ugye feljelentheti a nő, főleg ha maradandó a sérülés.

2014. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!