Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen ember az olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az olyan aki osszeveri a feleseget mert az megcsalta?

Figyelt kérdés
Van egy no megcsalta a ferjet amikor a ferj rajott a dologra valaki elmondta neki ugy megverte a feleseget hogy a hallasa is karosodott. Meg azt megertenem ha feldult allapotban megpofozza a no vagy a ferfi a parjat ha megtudja hogy megcsalta. De ez az agresszio szerintem mar nagyon beteges. Ti mit gondoltok errol? Nem rolam van szo.
2014. szept. 10. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
61%
Milyen nő az aki megcsalja férjét,akinek örök hűséget ígért? Mégis ki a fene nevelte,milyen erkölcsi normát adott át, számára? El kellett volna válni aztán másik párt keresni és semmi baja nem lenne az ég világon.
2014. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező tudom fáj az igazság, hogy egy ri.ancot neveltél, de nyugodtan pontoz le, szánalmas vagy.
2014. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

@49 48 vagyok, nem támogatom a megcsalást se, és erről nem is írtam sehol, hol van ez a válaszomban? DE AZT SE hogy valakit kórházba verjünk.Vagy ha már nem verem meg serpenyővel és döfök bele egy kést a páromba ha esetleg megcsalna, akkor az azt jelenti hogy támogatom a megcsalást? Milyen logika ez?

MINDKETTŐ. hányingerkeltő és embertelen viselkedés

2014. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
90%

Na de mi van, ha a nő visszaüt, méghozzá akkorát, hogy a férfi padlót fog?

Miért van itt mindenki abban a hitben, hogy a nő mindenképpen egy törékeny virágszál, aki nagy bűntudatosan, a kezét tördelve, bűntudatosan sírdogálva tűri a verést? Mi van, ha utána úgy megkeni a férjét, hogy három hétig nem lesz ember belőle?

2014. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
68%

52 látom a pofon az nem maradhat el. Tehát a nő aki megcsalja a férjét mindenképpen pofont érdemel. Miért?

- ez a megszégyenítésnek egy formája?

- a nő kap egy pofont, lehet, hogy annyira nem is fogja érdekleni, hogyha kisebb pofont kap. Olyankor mi van?

- ezzel szeretnéd megnevelni, hogy legközelebb ne csináljon ilyet? Itt felmerül az a kérdés, hogy miért akarod erre nevelni, ha nagy valószínűséggel úgyis elhagyod.

Van egy olyan kategória, hogy hirtelen, indulatból elkövetett cselekedet. De az itt válaszolók zöme szerint, valóban verést érdemel ezért az asszony, tehát ez nem dühből jön, hanem valami ősi, törzsi rituáléból. Vagy honnan?

2014. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
62%

Anyám borogass...

Senki egy szóval nem mondta, hogy az nem undorító amit a nő tett. Itt az a helyzet, hogy a pasi egy elmebeteg vadállat, mert félholtra verte a nőt.

El kellet volna előbb válni a nőnek? El kellet volna!

Gerinctelenség amit tett? Persze hogy az!

De amit a pasi tett, az meg egyszerűen embertelen. Egyik se jobb a másiknál. Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha a pasi szépen beadja a válást és kész. Most majd leültetik pár évre gondolkodni. Ugye mennyivel jobban járt a verekedéssel?

2014. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
85%

"Ha a házasságukba nem fér bele 1-2 félrelépés, akkor nem is szeretik egymást igazán."


Számomra ez a nap marhasága... Tehát ha egy ember nem tűri hogy a házastársa, párja megalázza akkor nem is szereti eléggé? Te tényleg ennyire buta vagy, vagy valaki beetette veled ezt a dumát?

Mert a megcsalás ennyi. A társunk megalázása. Méghozzá az egyik legaljasabb dolog.

2014. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:
54. Ha tudnal szoveget ertelmezni rajottel volna hogy nem vagyok rokon nem a gyerekemrol van szo. Ervek kellenek mert az hogy a r***** k**** szavakat egy mondatban le tudod irni az nem erv es az alacsony intelligenciadrol tesz bizonysagot. Csak nehogy neked legyen ilyen lanyod ha mar szemelyeskedsz bar ilyen agressziv tragarul beszelo emberrel epeszu no nem all ossze.
2014. szept. 10. 19:29
 59/70 anonim ***** válasza:
60%

Azt sem tudjuk, miért történt a megcsalás.

Érdekes, ha egy férfi csalja meg a feleségét, hány olyan válasz születik, hogy lehet, hogy a nő megérdemelte. Ha a nő meghízott, megérdemelte, mert már nem volt kívánatos, miért nem vigyázott az alakjára? Ha a nő házisárkány lett, megérdemelte, mert miért nem becsülte meg a kapcsolatát? Ha a nő ritkán kívánta a szexet megérdemelte, mert a férfi nem kapta meg, amire szüksége volt. Ha a nő nem akart dolgozni, vagy trehány volt otthon megérdemelte, mert egy lusta disznó. Ha nem adott magára megérdemelte, mert kinek kell egy igénytelen nő.


De itt a nő csalta meg a férfit és nagyon még az okokra sem kíváncsi az emberek többsége, csak kimondja, hogy igen, a nő megérdemelte, hogy összeverjék (nem egy pofont, hanem hogy összeverjék) és ez teljesen természetes dolog.

2014. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként, ha az egyik fél megalázza a másikat, akkor ne csodálkozzon rajta ha őt is megalázzák. Kinek milyen eszköze van. Ha nem teszi szét a lábát a csaj másnak, nem kapott volna.

Nem kell a nőket feltétlenül törékeny báránykának tartani. Engem is ütött már meg férfi de csak egyszer, mert miután visszaütöttem, nem mert újra felpofozni. :) És akkor az, amiért a pofont kaptam, nem volt jogos. Volt szó ugyan megcsalásról, de nem én csaltam hanem ő. Én csak szakítani akartam, ezért kaptam a pofont. Ettől eltekintve nem pusztultam bele, csak ugye a büszkeségem nem hagyta hogy tétlenül tűrjem.


Egyértelmű, hogy a kérdésben szereplő túlzásba esett. Ezt egy percig nem vitattam. De Nem szabadott volna verésig fajulnia a dolognak. Az ilyen nőket se kell félteni ám. A pofon kijárt neki, a verés nem, ahogy az egészségkárosodás sem.

2014. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!