Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen ember az olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az olyan aki osszeveri a feleseget mert az megcsalta?

Figyelt kérdés
Van egy no megcsalta a ferjet amikor a ferj rajott a dologra valaki elmondta neki ugy megverte a feleseget hogy a hallasa is karosodott. Meg azt megertenem ha feldult allapotban megpofozza a no vagy a ferfi a parjat ha megtudja hogy megcsalta. De ez az agresszio szerintem mar nagyon beteges. Ti mit gondoltok errol? Nem rolam van szo.
2014. szept. 10. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem kell a nőket sem félteni és egy férfinak sem kell természetesen birka módra tűrni, hogy agyba-főbe csalják és hülyére vegyék. De én még a pofon híve sem vagyok és szerintem nem is vezet semmire. De nagyon még a bosszú sem, hogy valahogy visszaalázzuk. Én úgy tapasztalom (igaz nem pont megcsalással kapcsolatban), hogy a lehető legjobb a mit tehetünk, ha valaki valami megbocsáthatatlant követ el ellenünk, hogy azonnal eltávolítjuk az életünkből a lehető legkevesebb cirkusszal. Se pofozkodás, se dráma, se ordibálás, se semmi. Menjen és kész.
2014. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
21%

Az ilyen nem ember, hanem egy vadállat. Nem véletlen csalták meg.


A nő vegyen látleletet, és tegyen rendőrségi feljelentést.

2014. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
44%

Rendkívül elszomorító, hogy a XXI. században hányan tartják elfogadhatónak a fizikai erőszakot. Rendkívül alacsony a színvonal és intelligencia.


Normál Férfi (és nő is ilyen helyzetben) vagy átgondolja a kapcsolatot, vagy elválik a párjától.

2014. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó persze hogy nem normális ha veri, de nem normális nő, ne csodálkozzon ha csak ilyen férj jut.
2014. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan, hagyjuk már ezt 64-es. Hány férfi csalja meg a párját, és összeveri a feleség?


Primitívek vagytok nagyon.

2014. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
40%
Uristen ez nagyon gaz. Szanalmas, felhaborito ahogy egyesek gondolkoznak! Megerdemelte? Komolyan? Hat gratulalok! Egyszer titeket kene megvernie egy ketszer akkora allatnak amilyenek ti vagytok. Biztos raszolgalnatok, foleg ilyen megnyilvanulassal.
2014. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
49%

"Hány férfi csalja meg a párját"


Tudom, hogy nem megy a matek, de PONT UGYANANNYI NŐ is kell hozzá!!!

2014. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
68-as: És akkor az a megoldás, hogy egymást agyonverjük?
2014. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
25%

A pasik agyaban is biztos rogzulne, ha megcsavargatnak a golyoikat, utana acelbetetes bakanccsal p*cson rugnak oket.

Hallod...ilyen felfogassal remelem egyedul rohadsz meg.

2014. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
40%

A házasságukban probléma volt, ha a nő félrelépett. A problémát ezzel nem oldotta meg, csak növelte. Mint ahogy a férfi is a veréssel. Ugyanakkorát hibáztak és ugyanannyira elítélendő mindkét cselekedet.


Hát nem tudom... ha én megcsalnám a férjemet, szerintem nem úsznám meg egy veréssel. A nyakamat is elvágná. Persze nem emiatt vagyok hozzá hűséges.

2014. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!