Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belemennétek egy viszonyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy viszonyba úgy, hogy a másik fél házas?

Figyelt kérdés
Ismerem őket egy jó ideje. Mindketten azt mondják, a gyerekek miatt sosem mennének szét. A feleség azt mondja, hogy őt nem zavarja, ha a férje elkószál, amíg hozzá megy haza. Ti lennétek a harmadik fél, vagyis a másik nő. Belemennétek?
2014. szept. 23. 21:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem szeretnék pótkerék lenni.
2014. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha komolyat terveznék akkor nem lennék harmadik. Ha csak szexre menne ki a játék, akkor az h házas, egy percig nem lenne téma (nekem).
2014. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. vagyok, ha csak alkalmi kapcsolatról van szó, akkor lehet, de nem terveznék hosszútávra.
2014. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Lehet bármekkora végzetem a fickó, én ennél sokkal büszkébb vagyok s nem is csak a büszkeség, nekem a párom egy életre kell és csak nekem. Így vagyok összerakva. Akivel vagyok, az csak ne menjen máshoz haza, útszéli virágnak érezném magam. Ez nem elítélés azokkal kapcsolatban, akik ezt csinálják, csak érzékeltetés, hogy nekem hogyan esne.
2014. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem mennék bele, férfi létemre se.
2014. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem, minek? Kapcsolatot miért alakítsak ki olyannal, akinek családja van, gyerekei? Nincs ott semmi keresnivalóm.


Annyi szingli van, inkább keresek valakit magamnak.

2014. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Legkényelmesebb
2014. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Ne menj bele.


1. A házasságtörés akkor is erkölcstelen, ha a házastárs beleegyezik. Egyébként nem hiszem, hogy a feleséget tényleg nem zavarná. Legfeljebb nem ismeri be.


2. A gyerekeiket mindenképp tönkreteszi érzelmileg, ha megtudják. És megtudják előbb-utóbb, abban biztos lehetsz.

A gyerekek általában sokkal többet tudnak szüleikről, mint azt a szülők gondolják.

2014. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem mennék bele két okból kifolyólag :

- házasságtörésben nem akarok részt venni

- nem szeretnék kötődni idővel a házas férfihoz mert csak saját magammal tolok ki (beleszeretek)

2014. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Én voltam már benne...Egy fél évig ellenálltam,de aztán beadtam a derekam.A feleséget nem ismertem,de borzasztó bűntudatom volt.De soha nem bántam meg,ő életem szerelme.Négy csodás évet töltöttünk együtt,még akkor is imádtuk egymást mikor szakítottunk.Ennek 5 éve,azóta nem is tudok róla semmit.
2014. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!