Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belemennétek egy viszonyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy viszonyba úgy, hogy a másik fél házas?

Figyelt kérdés
Ismerem őket egy jó ideje. Mindketten azt mondják, a gyerekek miatt sosem mennének szét. A feleség azt mondja, hogy őt nem zavarja, ha a férje elkószál, amíg hozzá megy haza. Ti lennétek a harmadik fél, vagyis a másik nő. Belemennétek?
2014. szept. 23. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok k.urva,úgyhogy nem.Számomra is tabu a nős,családos férfi.
2014. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.
2014. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a karmát úgy értettem.Azért azt tudd,hogy minden félrekeféléshez két ember kell,kiszökdöshet a nő,ha a férjed nemet mond,nincs kihez.
2014. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Jo tudni h azért a legtobb nönek van gerince.ha hazas,tilos,ezt reg is igy gondoltam.most h en is hazasagba elek vegkepp.mi izgato van egy csalados apába,ami nem a te férjed
2014. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj abba bele milyen lenne ha a te apád csinálta volna ezt,hogy esne neked,es boldognak látnad anyukádot h csak miattad van apáddal.szerintem tudod a valaszt
2014. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nekem volt nehany hazasember szeretom mindegyik 1-2 alkalom volt. egyiket se szerettem nem akartam toluk semmit az egesz bizonyos okbol bosszubol tortent. aztan abbahagytam mert a ferjemet nem akartam elvesziteni. a hazassagunk elso 10 eve igy zajlott. azutan tiszta lappal uj eletet kezdtunk. egy masik orszagban ismerosok rokonok nelkul. Ma is egyutt vagyunk jo a hazassagunk. nem vagyok lelkizos tipus viszont nagyon bosszuallo. az okat a ferjem is tudta hogy miert tortenik ami tortenik es nem egy hanem sok alkalommal. O volt benne a hibas annak ellenere hogy sosem ismerte el. Neha most is felhozza ha nagyon duhos, de kettonk kozul mindig is nekem volt az erosebb akaratom, azonkivul pedig jobb diplomata vagyok. Mara mar el se tudnek kepzelni egy masik ferfit az agyamba de ehhez nagyon sok ido, parterapia stb kellett. erdemes volt harcolnunk a kapcsolatert mert minden problema ellenere egymasnak vagyunk teremtve.
2022. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!