Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belemennétek egy viszonyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy viszonyba úgy, hogy a másik fél házas?

Figyelt kérdés
Ismerem őket egy jó ideje. Mindketten azt mondják, a gyerekek miatt sosem mennének szét. A feleség azt mondja, hogy őt nem zavarja, ha a férje elkószál, amíg hozzá megy haza. Ti lennétek a harmadik fél, vagyis a másik nő. Belemennétek?
2014. szept. 23. 21:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy a kérdés saját magadra vonatkozik-e,de akárhogy is legyen,ne menj bele! Ha véletlenül beleszeretsz akkor nagyon nehezen vagy egyáltalán nem fog menni a szakítás,és ha szeretsz valakit baromi nehéz elviselni,hogy valaki máshoz megy haza. Hidd el tapasztalat!
2014. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
46%

ha nincsen semmi közöttük és csak srácok miatt vannak együtt, akkor simán. Én is együtt élek a volt barátnőmmel, nem szeretjük már "úgy" egymást. Nincs probléma. Mi mondjuk nem vagyunk házasok, de van gyerekünk.

Ismertem a barátnőm összes pasiját. Megbeszéltük, hogy gyerekek csak akkor ismerkedhetnek meg a párjainkkal, ha már nagyon komoly.


Ha a srác komolyan gondolja, akkor szerintem belemehetsz.

19f

2014. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
En egy nagyon egyenes ember vagyok, nekem nem birna a lelkiismeretem, -legyen az a ferfi akarmilyen rossz hazasagban-, hogy egy csaladba ronditsak bele, es , hogy betoltsek egy szeretoi statuszt. Ennel szanalmasabb dolog amugy sincs szerintem...csak nyuglodes az egesz.
2014. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Belementem,egy pontig tényleg csodás és felemelő,aztán nyűglődés.Ha erkölcsi oldalról nézzük,jön a bűntudat.Ha évek távlatából,jön a karma h visszakaptam én is a férjemtől.És még egy dolog:ez sok esetben korántsem olyan ahogy a csaló fél beállítja,sokszor a megcsalt nem is tudja,nem hogy legalizálja,sőt van szex otthon is.
2014. szept. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Újraolvastam,ismered mindkettő véleményét,bocs.Akkor csak szimplán félmegoldás az életedben ami nem vezet sehová és nehéz befejezni ha be kell.
2014. szept. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%

Bele, házas férfi egyébként sem lenne potenciális pár. Időtöltésnek jó!

Ha meg nekem nincs senkim, nehogy már én érezzem magam rosszul, mert valaki félredug a házasságában!

2014. szept. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

14.es úgy érted, a karmát, hogy téged is megcsalt a férjed?


Mert én is abban bízok, hogy a nő,aki rövid ideig a férjem szeretője volt, (tudom, ő se volt ártatlan),visszakapja a sorstól majd,előbb utóbb....


Mert veszíthetett volna emelt fővel is,miután a férjem engem választott, és kibékültünk... de nem,ő szemétkedett, hazudozott,kavart..

A kis gyerekeit otthon hagyta éjszaka, úgy szökött le a férjemhez talizni, most meg megjátssza a mintacsaládanyát...fuj...

Bízom a karmában.


Én nem lennék képes házas férfival kezdeni, nagyon elítélem,és nemcsak azért, mert érintett voltam...előtte is elítéltem az ilyesmit.

tehát a kérdésre NEM a válaszom..

2014. szept. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a nős ,foglalt férfi TABU !!! Tök mindegy milyen otthon neki a légkör ,viszony a nejével . Nem asszisztálnék házasságtöréshez !!!!
2014. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ki mit vet ugy arat...

amit adsz azt kapsz..


Soha hazassagot felbontani meg ha rossz is nagy bun es mindig visszakapod

2014. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!