Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire költhet egy eltartott nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire költhet egy eltartott nő?

Figyelt kérdés

Ha betétre, fogkrémre, samponra költ, a szükségleteit fedezi, vagy magára költ?

Ha a lyukas cipője helyett vesz újat?


Meddig oké társadalmilag, és honanntól nincs joga magára költeni?

Tudom, hogy kapcsolat függő, de akkor is.


Ha nagyon akar már dolgozni, interjúkra jár, otthon képzi magát, és kevés pénzért otthonról, távúton is dolgozik?


2014. nov. 4. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Meddig oké társadalmilag, és honanntól nincs joga magára költeni?"


Ezt nem a társadalom dönti el.

2014. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, mi az a szint, ahonnan már lenéznétek?
2014. nov. 4. 15:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem nézném le semmikor. Két ember magánélete, nekem ehhez semmi közöm.
2014. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is két ember megállapodás egymás közt. Amit valaki mér elképzelni se tud, az a másiknak még lehet hogy simán belefér. Ezt a társadalom és senki nem tudja kívülről megállapítani, mert annyira nem eleht egy pár életébe belelátni.
2014. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Ha így egyeztek emg akkor azt vesz amit akar, ami belefér.

Nekem volt időszakom, munkát kerestem ami elhúzódott, semmt nem változott a költési szokásom, csak jobban meggondoltam szülségem van-e valami, de azt is azért, mert megis fele bevételünk volt

2014. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ezt a szót, de ha az "eltartás" kölcsönösen elfogadott, akkor a megegyezésük szerint költhet. Számomra az derül ki ez nem klasszikus eltartás, hanem az egyik fél átmenetileg munka nélkül van. A jövedelem itt közös, és közösen döntik el, kinek mire jut belőle. Megélhetés (élelem, lakhatás), tisztálkodás, ruha, cipő (módjával,gondolom az sem jó, ha az egyik elegáns, ápolt, a másik szakadt), közös szórakozás. ha a partner jól keres, akkor jut a külön szórakozásra is, néhol kocsi, benzin is jár, ez tényleg a pár keresetétől függ.
2014. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyit költhet és arra amit a párja jónak lát. Másnak semmi köze hozzá.
2014. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem ezt a szót hogy eltartott, nem is érzem azt hogy emiatt bárkit le kéne nézni. Itt gyakorin sokan huhognak hogy fú eltartott, stb, de ez hülyeség, nem kell foglalkozni vele. Ne kösd az anyagi helyzetedet senki orrára, és akkor nem adsz nekik lehetőséget hogy beléd kössenek.


Amúgy meg ha ténylegesen eltartott, akkor bármire költhet :).

2014. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ket okbol lehet valaki eltartott: dolgozni akar, de nem tud, vagy igy beszeltek meg. Az elso esetben fugg attol, hogy milyen az anyagi helyzet, a masodikban viszont teljesen egyenjogu partner kell hogy legyen, ugyhogy -esszeru hatarokon belul- barmire kolthet.
2014. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az eltartott szót, főleg ilyen esetben. Munkát keresel. A párod is bármikor kerülhet ilyen helyzetbe.

Arra költhetsz, amire futja a lehetőségeitekből. Mi nem tudjuk, hogy előtte milyen volt a keresteted és milyen a férjedé most, mik az arányok. Kettőtök dolga.

2014. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!