Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi szexmentes időszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szexmentes időszak kellene hogy félrelépj/ vagy válás legyen a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés
Mennyi időt bírnál ki ha a társadnak nem egészségügyi okokból csak mert nincs kedve, nem tesz érte semmit nem szexel? Hónapokat, éveket kibírnál ilyen kapcsolatban?
2014. dec. 30. 09:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 1 év volt, én hűséges akartam maradni, mint utólag kiderült, a férjem szimplán rámunt, miután lerobbantam a terhesség alatt :(

Mire kezdtem kicsit összekapni magam, neki is lett volna kedve hozzám, de én feladtam, nagyon megalázó volt, hogy friss anyukaként kissé meghízva, elformátlanodva "könyörögtem" egy kis gyengédségért, és a legátlátszóbb kifogásokkal rukkolt elő folyamatosan. bennem itt megszakadt valami.

2014. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nàlunk is ritkàn van action, hozzàjön még a hidegsége...Az önbizalmam màr eltünt, azt hiszem, mindenki undorodik tölem, senkinek nem tetszhetek...csak mert Ö nem néz ugy ràm, min kellene. Még nem csaltam meg, nem is akarom, de egyre kevésbé szeretem sajnos...:(
2014. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálam is 2-3hét után betelne a pohár.Najó talán 1 hónapig bírnám de már 2hét után próbálkoznék minden féle dologgal az biztos!
2014. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egészségügyi okokból egy egész életet képes lennék konkrét szex nélkül leélni a férjem mellett. Megcsalás és mindenféle nagyobb problémázás nélkül.

Azonban ha nincs egészségügyi akadálya a dolognak...akkor vajon mi lehet? Csak simán nincs hozzá kedve és kész? Na de soha? Senkivel? Aszexuális lett vagy mi?

Amúgy szerintem ha egyébként lelkileg, érzelmileg rendben lenne a kapcsolatunk..ezt is simán kibírnám megcsalás és problémázás nélkül életem végéig. 30/nő

2014. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de én már akkor balhézom, ha éjjel felébresztem és nincs kedve megdugni :D
2015. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!