Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Semmi magánszférám. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi magánszférám. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés

A férjem az elmúlt időszakban, amióta visszamentem dolgozni egyáltalán nem tartja tiszteletben, hogy magammal is szeretnék kicsit foglalkozni, és most már minden közeledése idegesít, és én sem úgy reagálok dolgokra, ahogyan kéne, ő folyamatosan megsértődik és egyre jobban távolodunk el egymástól.

Az életritmusunk olyan, hogy ő 11-12re megy dolgozni és este 10 körül ér haza. Így reggel, miután elvittem a gyereket bölcsibe, és elmentem dolgozni, neki van magára ideje: ilyenkor netezik, edz, nyugodtan megreggelizik stb. Én dolgozom, munka után megyek a gyerekért, intézem a dolgokat, délután foglalkozom vele, főzök, megcsinálom a napi feladatokat (mert ő reggel ezeket nem fogja, pedig többször kértem, hogy pár dolgot csináljon meg, mire kiakad, hogy minden nap későig dolgozik, nem fog reggel házimunkát csinálni). És mire lefektetem a gyereket, utána eltakarítom a dolgokat, akkorra ér pont haza, hogy kicsit leülhetnék olvasni, magammal foglalkozni stb. Ő meg kiakad, hogy nem vele foglalkozom mindig ilyenkor és hogy semmi időt nem töltünk együtt. Sosem hagyja, hogy azt csináljam, amihez kedvem van, mindig neki kell ilyenkor a központban lennie. Még fürdeni sem hagy nyugodtan legtöbbször...jön és szekál (legalábbis én már sajnos így fogom fel). Tegnap is hulla fáradt voltam, és be szerettem volna feküdni a kádba kicsit zenét hallgatva relaxálni, és ahogy elterültem, megjelent meztelenül és mászott be mellém. Kértem, hogy ne, mert kicsi kádunk van és az úgy csak szenvedés, nem kikapcsolódás, erre kiakadt, hogy minden romantika kiveszett belőlem, és neki ebből elege van. Én meg mondtam, hogy hónapok óta egy 300 oldalas könyvet szeretnék elolvasni, de nem tudok, mert mindig jön és nem hagyja, és hogy most már semmit az ég világon nem tudok magammal foglalkozni.

Nagy kérés ez? Én úgy látom, hogyha adna magamra időt, akkor vele is minőségibben tudnék együtt lenni. De most már az agyamra megy, és lassan tényleg eljutok oda, hogy nem is akarok vele együtt lenni. Ha meg akarom vele beszélni, akkor sértődés van. Hogy értessem meg vele?



2015. jan. 7. 08:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Mit mondjak? Zsák a foltját! Megérdemlitek egymást!
2015. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen érthetően és jól leírtad a sztorit.

Én megértelek.


Talán meg kellene ezt mondanod ugyanígy neki.

Tudom, ekkora szöveget nehéz elmondani úgy, hogy ne szóljon bele, ne legyen sértődés, de meg kell próbálni.

Ha nem megy, akkor írd le egy papírra, vagy nyomtasd ki és akkor muszáj lesz végig olvasni, mert abba nem tud beleszólni úgy, hogy te ne tudnád befejezni, és akkor elmélyedve végig olvassa.


Először lehet, hogy nem fog neki tetszeni a cudar valóság, de ha egy kicsit is van esze, be fogja látni, hogy mi a problémád.


Sok szerencsét! :)


22L

2015. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%

Miért nem hagyod magad kicsit szeretgetni? Utána biztosan lenne időd kicsit olvasni vagy fürdőzni is.

Nekem úgy tűnik, hogy már nem akarod a férjedet és ezek csak jó kifogások.

Képzeld el, milyen rosszul eshet neki, hogy ő jön kedvesen, szeretetre vágyva, te meg elhajtod egy könyv miatt. Annyi a romantikának.

2015. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
Én a férjed helyében már régen elváltam volna tőled. Belőled sosem lesz feleség, anya.
2015. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Azért a férjednek sem könnyű. Ha 10kor indul dolgozni, és 10re ér haza, akkor bizony nincs túl sok ideje otthon, és energiája sem. Ha alszik 8 órát, akkor semmire nem marad ideje, ha nem alszik, akkor meg hulla fáradt. De ő nyilván nem panaszkodik. Ha te csak délutánig dolgozol, akkor sokkal több időd van. Próbálj meg este 10 előtt végezni a dolgaiddal, és akkor tudsz magaddal foglalkozni. Nem hinném, hogy minden nap annyi feladatod lenne, hogy fél nap alatt sem érsz a végére. Plusz azt sem gondolom, hogy minden nap egyedüllétre vágyni egészséges egy házasságban. Néha okés elszakadni, de ha valaki ennyire hadakozik a párja közeledése ellen, ott mélyebben gyökerezik a probléma. Tudod, a legtöbb nő örülne neki, ha a férje 12 óra munka után még foglalkozna vele, és még a szexet is ugyanúgy kívánná vele. Ami neked "szekálás", az egyszerűen csak szeretet és kedvesség. Ritka jó férjet fogtál ki, szerintem becsüld meg.
2015. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

A feleség, anya az, aki magát teljesen feladva és a férjnek gyereknek alárendelve teljesen megszűnik létezni? Te elválnál tőlem, én nem mennék hozzád ilyen gondolkozással.


Előzőnek: amikor a héten már 5x letettem szó nélkül a könyvet és vele töltöttem az estét, úgy érzem a 6. nap már ő is figyelhetne arra, hogy én mit szeretnék...

2015. jan. 7. 09:20
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen megértelek! Mindenkinek szüksége van egy kis időre, amit csak magára szánhat. Mondd el neki, hogy szükséged van néha saját időre, esetleg eleinte jelöljétek ki, hogy pontosan mikor. Pl. mikor mész a kádba, akkor előre szólsz, hogy "beülök a kádba, és szeretném, ha senki hozzám nem szólna 20 percig". Vagy "leülök és elolvasok egy fejezetet". Ha sikerül egy-két alkalommal ezt megtenni, akkor talán Ő is rá fog jönni, hogy ettől feltöltődsz, és aztán szívesebben foglalkozol Vele is.
2015. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, így megtisztelted a férjed, hogy 5x letetted MIATTA a könyvet? Hogy mennél vissza anyukádhoz!!!
2015. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Jézusom! Komolyan gondoljátok, hogy egy héten egy este olvasás vagy fürdés közben ejtőzés nem járhat egy nőnek?
2015. jan. 7. 09:27
 10/31 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, látom a képességeidet! Hagyjuk!
2015. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!