Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apasági DNS tesztet szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mzsuzsa8 kérdése:

Apasági DNS tesztet szeretnék végeztetni, valahol, Debrecen és Nyíregy környékén tudnátok ajánlani olyan helyet, ahová mehetnék?

Figyelt kérdés
Hiába keresem a neten, csak számomra érdektelen dolgokat találkozom, de konkrétum semmi. Ha tudtok segítsetek légyszi! Köszönöm
2015. jan. 11. 22:25
1 2
 1/12 Deákné Vászna ***** válasza:
16%
Zsuzsika hogy hogy nem vagy biztos az apában?
2015. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
(1: ő sem jobb a Deákné vásznánál, na)
2015. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a sajnálatos dolog történt, hogy a férjem három év után ilyennel állt elő. Számomra még most is hihetetlen, hogy ilyennel vádolt meg, házasság előtt majd hat évig jártunk együtt, de hát, ha az embert ilyen jó barátok veszik körül, mint őt.... És köszönöm a kérdésed!
2015. jan. 11. 22:37
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Anno az én férjem is kitalálta,hogy nem tőle van a gyerek-/amúgy le sem tagadhatná kinézetre,már kicsi korában is tiszta apja volt/ Mondtam neki oké,csináltassunk DNS-t,de ő fizeti és amint van eredmény elválok! :) Így le tett róla.
2015. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Legtöbb cég, ami ezzel foglalkozik Pesten van. Be kell fizetni egy összeget, kiküldenek egy mintavételi csomagot, amibe bele kell rakni olyan dolgokat, amiből "ki tudják szedni a DNS-t", azt pedig visszaküldeni nekik.
2015. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mit ne mondjak a kis srác csak a férjemre hasonlít, rám egyáltalán nem, de olyan mélyen megbántott, hogy azt mondtam neki, megcsináltatom, de ezt nagyon meg fogja bánni. Összeszedem magam és lépek, bár két gyerek mellett nem lesz könnyű, de most nagyon kétségbe vagyok esve..... (azóta született mégegy kisfiúnk, most 3 hós és kiköpött apja, de a nagyobbikkal annyira mégsem hasonlítanak, ő más oldalról örökölt az apjától dolgokat!)
2015. jan. 11. 22:45
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Mekkora egy bunko a ferjed. Csodalatos baratai lehetnek ha ilyenekkel tömik a fejet.
2015. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Én ezért váltam el. Anyós beszélte tele a fejét. Mostmár bánja, de ez van, én azóta boldog vagyok.
2015. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt ugye tudja a férjed, hogy egy ilyen vizsgálat több tízezer forintba kerül?
2015. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy a férfiak nem értik, hogy ennél nincs nagyobb sértés.
2015. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!