Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnap is van dugipenze otthon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnap is van dugipenze otthon?

Figyelt kérdés
Amiből meglepő feleséget,ezzel azzal.Vagy félre tesz nyaralásrá,magánakkor apróbb dolgokra?Ez baj lehet?Úgy értem,bunkóság az ilyen?
2015. febr. 19. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem jövő hónaptól lesz és nem érdekel, hogy bunkóság-e. Mindkettőnk fizetése az én számlámra érkezik, amihez neki csak bankkártyája van, azaz nem látja, hogy mennyi pénz van rajta. Megbeszéltük, hogy jövő hónapban nyitunk egy takarékszámlát - ami szintén az én nevemen lesz, mert így olcsóbb -, havi 20 ezret pedig átutalok rá. De 30 ezret fogok és ezt ő nem fogja tudni, mivel képtelen takarékoskodni és ha tudja, hogy van félretéve pénz, nem nyugszik, amíg meg nem találja azt a nagyonhűdefontos dolgot, amire feltétlenül azonnal el kell költeni. Így a maradékból garázdálkodhat, mégis lesz egy kis pluszpénzünk, amiből reményeim szerint idén végre elmehetünk nyaralni vagy valamelyik nyárvégi fesztiválra.
2015. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok nálunk egyszer volt dugipénz, amikor szülinapja alkalmából elmentünk egy hétvégére, meglepetés gyanánt. Vagyis a szálloda levonta, hetekig azon rettegtem, hogy ne nézzen rá a bankszámlánkra, mert akkor lebukok:) Azt mondta, hogy ilyenekre máskor is igénybe vehetem a közös számlánkat:)

Szerintem meglepire teljesen elfogadható, sőt kifejezetten szép gesztus, hogy ilyenekre spórolsz.

2015. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs,mde 10-15e mindig van a penztárcámban, enné többet úgysem nagyon költenék ajándékra..
2015. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nalunk nincs ilyen. Kiszamoltuk a kozos költségeket a kajával egyutt. Ezt közösen osszetettuk,ami meg ezen felül maradt az egyéni döntés kerdese. Ha valami nagyobb beruházást szeretnénk,akkor leülünk es Megbeszéljük hogy mennyi kell ra es Mikorra tudunk annyit összedobni.
2015. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!