Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teherbe esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teherbe esett, pedig egyelőre még nem akartuk, mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Teljesen összetört. Épp végezne az egyetemen, már megvan hogy hová mehetne dolgozni. De közbejött a baba. Állandóan szomorú, éjszakánként, mikor azt hiszi hogy már alszom, kimegy és a nappaliban sír. Próbáltam beszélni vele erről, de tereli a témát. Nem tudom mihez kezdjek... Az abortusz nem megoldás, gyilkosságnak tartja.


22N/30F



2015. febr. 21. 13:54
 81/135 anonim ***** válasza:
28%

Azert mert a gyereknek az anyja mellett a helye, kiveve ha teljesen alkalmatlan a gyereknevelesre.


Attol meg hogy felreqrt, meg nem alkalmatlan, maximum felesegnek.

2015. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/135 Bence_ ***** válasza:
48%
Az egod miatt nem maradtok együtt vagy a nő nem akar veled maradni?
2015. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/135 A kérdező kommentje:
Nem tudok úgy együtt élni vele, hogy tudom, még mindig összejár a szeretőjével.
2015. márc. 8. 15:10
 84/135 Bence_ ***** válasza:
76%

Akkor mondta, hogy téged el akar hagyni?

Miért nem költözik oda? Akkor minek van veled egy lakásba?

Kényelmes veled?

2015. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/135 A kérdező kommentje:
A srác munkanélküli és a szüleivel él... Gondolom az anyagiak visszatartották.
2015. márc. 8. 15:33
 86/135 Bence_ ***** válasza:
93%

Pff..

Akkor az édesanyjától minek jött vissza?

2015. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/135 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tied Kedves Kerdezo, en nem tudnam ilyen hidegverrel kezelni ezt a helyzetet...
2015. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/135 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy én sem tudom. Nem szoktam felemelni a hangomat, de az elmúlt napokban elég sokszor megtettem. Noha tudom, hogy illetlenség egy nővel szemben, nem tudtam visszafogni magam.
2015. márc. 8. 17:09
 89/135 Bence_ ***** válasza:
87%

Teljesen normális ha kiborultál mint a bili. Az lenne a für ha nem.

Lényeges dolog lenne, hogy a nő mondja el mot szeretne.

2015. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/135 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudok úgy együtt élni vele, hogy tudom, még mindig összejár a szeretőjével."


Akkor mit tokolsz? Add be a valopert. Aztan meg lesz egy korod a birosagon hogy megallapitsak ki az apa. De azt vedd figyelembe hogy itt hataridok vannak, ha addig nem lepsz, mar nem tudsz kitancolni a gyerektartas alol, meg akkor sem ha kiderul nem te vagy az apa.

2015. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!