Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teherbe esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teherbe esett, pedig egyelőre még nem akartuk, mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Teljesen összetört. Épp végezne az egyetemen, már megvan hogy hová mehetne dolgozni. De közbejött a baba. Állandóan szomorú, éjszakánként, mikor azt hiszi hogy már alszom, kimegy és a nappaliban sír. Próbáltam beszélni vele erről, de tereli a témát. Nem tudom mihez kezdjek... Az abortusz nem megoldás, gyilkosságnak tartja.


22N/30F



2015. febr. 21. 13:54
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 A kérdező kommentje:
Hálásnak kellene lennem neki?!
2015. márc. 7. 19:13
 72/135 anonim ***** válasza:
100%

Persze. És még csókolgassa is körbe, nem?


Nagy frászt, azt köszönd meg neki!

2015. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/135 Bence_ ***** válasza:
80%

Elhiszem, hogy égnek áll a hajad. Düh, tehetetlenség, érthetetlenség fortyog benned.

Nem kell hálásnak lenni.

De azért valamit biztosan érez irántad. Azért volt mással mert onnan valamit kapott amire szüksége van, volt. Róla szólt, arról, hogy boldog legyen.

Most eléd kellett állnia, téged bántania. Ez biztosan neki is rossz. Hiszen nem ez volt a cél. Csak nem volt körültekintő. És igen, jobb, hogy "most" szólt és nem hazudozott tovább. Ez elismerendő. Már csak azért is meg kell maradnotok az értelmes kummunikáció mellett mert lehet, hogy a te gyereked van a pocakjába

2015. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/135 A kérdező kommentje:
Ha képes volt hónapokon át csalni, anélkül hogy közben engem visszautasított volna, akkor számíthat arra, hogy én sem fogok tisztességesen játszani. És ha az enyém a kicsi, akkor én akarom felnevelni. Ne egy számító nőszemély legyen a példaképe!
2015. márc. 7. 21:01
 75/135 Bence_ ***** válasza:
77%

Azért mert ő inkorrekt volt attól neked nem lesz jó ha te is az leszel.

Neked akkor lesz jó ha a lelkiismereted szerint jársz el. Aszerint ami jó és nem aszerint amit a dühőd és a társadalmi elvárás diktál. Ez baromira fáj, ezt fel kell dolgoznod. De ezen nem segít ha neki is rossz.

Ha az a gyerek a tiéd akkor meg pláne normálisnak, felelőségteljesen kell viselkednek. Gyerek nem tehet róla, hogy az édesanyja így viselkedett. Neki ez a nő a édesanyja. Ha azt a nőt bántod akkor a gyermeked édesanyját bántod. Gondold meg mit érezhetett amikor észre vette, hogy nem jön meg. Mit mondott miért tette? Mit szeretne?

2015. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/135 anonim ***** válasza:
100%

Na, sejtettem...


Nem egyszeru szituacio, en is voltam pont ilyenben.


Meg jo tanacsot sem tudok adni, mert minden ember mas.

2015. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/135 anonim ***** válasza:
66%

"És ha az enyém a kicsi, akkor én akarom felnevelni"


Ugyan. Ennek nulla az eselye. Nincs az a birosag aki neked itelne a gyereket.

2015. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/135 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom a kerdezot, mindig a normalis embereket verik at...
2015. márc. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/135 anonim ***** válasza:
11%
annak mindig oka van ha valaki felrelep, egy jol mukodo kapcsolatba nem fer bele egy harmadik.
2015. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/135 A kérdező kommentje:

Miért ne ítélhetnék nekem?!

Tudok otthonról dolgozni, az átlagon jóval felül keresek. A Szüleim pár utcára laknak tőlem, bármikor szívesen segítenek. Saját lakásom van, a kicsinek lenne biztosítása. Az öcsém 15 éves, fiatalabb korában rengeteget vigyáztam rá, ha anyuéknak dolga volt.

2015. márc. 8. 12:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!