Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megoldás, segítség, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás, segítség, avagy csak a kibicnek semmi sem drága?

Figyelt kérdés

Én nemrég regisztráltam erre az oldalra, de korábban is szoktam böngészni a kérdéseket és válaszokat.

Sok más mellett feltűnt, hogy a házasság problémáival foglalkozó kérdésekre szinte kivétel nélkül olyanok adják a -válj el, rúgd ki, hagyd el- válaszokat, akik egyedül élnek. Még a koruk is jól behatárolható. Míg akik házasságban élnek, megpróbálnak valódi megoldást keresni, hasznos tanácsokat adni. Nem értem mi örömet okozhat mások házasságának szétverése?



2015. febr. 25. 14:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%
Szétverik azt maguknak a házas felek!
2015. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
Ezt honnan szűrted le? Én is olvasgatok itt, de nem rémlik, hogy bárki odaírná a válaszok végére, hogy egyedülálló, elvált, özvegy, házas.
2015. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a jelenséget úgy hívják, hogy önigazolás. A saját helyzetét próbálja "megérteni" vagy inkább bebizonyítani, hogy ez nem az ő hibája, hanem ez törvényszerű.
2015. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


erre a kérdésre én adtam az 1# és a 15# választ.

Ha végigolvasod ez tényleg menthetetlennek tűnik.(de láthatod hogy először én sem így gondoltam)

Én boldog házasságban élek. De tenni kell érte. Minden nap, mindkét félnek. a fent leírt eset viszont...

2015. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%
Aki olyan típus hogy a legkisebb hibát sem bocsátja meg, az másnak is eszerint fog tanácsot adni.
2015. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Aki a "legkisebb hibát sem bocsátja meg" az gondolom saját magával szemben is ilyen kőkemény. Vagy nem?
2015. febr. 25. 15:07
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Én meg sose vagyok felpontozva, akkor sem, ha helyes megoldást kínálok, amit később kettővel odébb írók ugyanúgy leírnak. Lehet rápörögtem a helyes megoldásra és kevésbé a tálalásra :D
2015. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Vannak olyan helyzetek amikor, tökmindegy, hogy házasság vagy nem, meg kell szakítani. Pl egy bántalmazás után...szerintem nem sok mindenen van mit mérlegelni...és ez szerintem nem azon múlik, hogy valaki házas-e vagy sem...
2015. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

Mert a média, a sok női magazin is ezt sulykolja: neked megjár a boldogság, te, te és te.

Az a baj, már rég nem az egyenjogúságról szól ez, átestünk a ló túloldalára. De mondjuk a férfiakat sem kell félteni.

Minden azt hirdeti, te vagy a fontos. Önzőségre nevelik az embereket. Ha nem találod meg a számításaidat, állj tovább!

Pedig egy jól működő kapcsolatban nem szükséges a saját boldogságot hajszolni, mert azt a másik biztosítja. Nekem nem kell azon törnöm magam, hogy legyek boldog. Azt a férjem biztosítja nekem. Én meg neki. Oda-vissza működik.

Ha van egy szerető másik fél, akinek legnagyobb gondja a másik boldogsága, akkor mindenki jól jár. :)

2015. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, ugye ezt viccnek szántad?
2015. febr. 25. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!