Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megoldás, segítség, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás, segítség, avagy csak a kibicnek semmi sem drága?

Figyelt kérdés

Én nemrég regisztráltam erre az oldalra, de korábban is szoktam böngészni a kérdéseket és válaszokat.

Sok más mellett feltűnt, hogy a házasság problémáival foglalkozó kérdésekre szinte kivétel nélkül olyanok adják a -válj el, rúgd ki, hagyd el- válaszokat, akik egyedül élnek. Még a koruk is jól behatárolható. Míg akik házasságban élnek, megpróbálnak valódi megoldást keresni, hasznos tanácsokat adni. Nem értem mi örömet okozhat mások házasságának szétverése?



2015. febr. 25. 14:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű annak aki tiri-tarka, mindennaprózsaszín házasságban él, nem lehet mindenki elég rossz, hogy jót kapjon!

Én akkor szoktam válást javasolni, ha már tényleg nem látok más utat.

Mondom ezt úgy, hogy magam is házasságban élek.

2015. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%

Akkor ezt figyeld!

Mert ezek általában csak látszat megoldások. Mit tegyek ha a párom megcsalt? Nem kérdés hogy ki lehet rúgni.

2015. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%

"Könnyű annak aki tiri-tarka, mindennaprózsaszín házasságban él, nem lehet mindenki elég rossz, hogy jót kapjon!"


Nem lehet mindenki elég rossz? A jól működő házasságért amúgy meg tenni kell, nem magától lesz egy kapcsolat jó.

Az irigység beszél belőled? :)

2015. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nekem igazából olyan mindegy, hogy a Kati otthagyja-e az alkoholista bántalmazó férjét, vagy nem. Az a Kati dolga. Ez viszont egy olyan oldal ahol lehet tanácsot, véleményt kérni. Szerintem az a jó, ha minél többféle vélemény érkezik, minél több szemszögből. Így a kérdező is megpróbálhatja más szemszögből nézni a saját problémáját. Egyetlen kérdezőnek sem KELL aszerint cselekednie, amit itt javasoltak. De azáltal, hogy megismerte mások véleményét, talán könnyebben tud majd döntést hozni. Azt hogy az a döntés jó vagy rossz, azt pedig majd az élet igazolja.
2015. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy jó tanácsot néha nagyon nehéz adni. Mondok egy példát. A tettlegesség szinte mindenkinél válóok. Szinte! Mert nekem van olyan ismerősöm, aki elvált az őt, ahogy mondani szokás, tenyerén hordozó férjétől, mert "uncsi" volt már neki. Akivel most együtt él, az nem uncsi. Ez látszik a kék-zöld foltokból. De neki ez kell. Mit mondhatnék? Egészségére!
2015. febr. 25. 15:27
 16/34 anonim ***** válasza:
67%

2-es vagyok. Nem viccnek szántam. Komolyan érdekelne, hogy honnan vetted ezt a sületlenséget. Az, hogy te így gondolod, nem válasz.

Vannak helyzetek, amikor bizony nincs más megoldás, mint válni, lépni. Volt már, hogy én is ezt javasoltam (ütlegelés, megcsalás, megalázás) volt, hogy a kapcsolat megmentésére tettem javaslatot a kérdezőnek. Mellesleg 33 éves, 5 éve kiegyensúlyozott házasságban élő nő vagyok, egy kisgyerekkel. Ha velem a fent felsoroltak közül bármelyiket megtenné a férjem, én válnék, ahogy minden egészséges önbecsüléssel bíró ember.

2015. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

"Ezt honnan szűrted le? Én is olvasgatok itt, de nem rémlik, hogy bárki odaírná a válaszok végére, hogy egyedülálló, elvált, özvegy, házas."


Ez volt a kommented. Én erre írtam, hogy ugye viccnek szántad?

2015. febr. 25. 15:31
 18/34 anonim ***** válasza:

"Pedig egy jól működő kapcsolatban nem szükséges a saját boldogságot hajszolni, mert azt a másik biztosítja."


Ez egy szánalmas dolog. Nem is tud adni boldogságot az, aki magától nem boldog.

2015. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Figyelj, én értem, hogy te mire írtál, csak azt nem, hogy miért gondolod, hogy vicc a válaszom. Megpróbálom akkor elmagyarázni a kommentemet, hátha megérted. Szóval: honnan gondolod, hogy aki azt javasolja "válj el" csakis egyedülálló lehet, míg aki nem, az csakis házas. Pláne a korukat honnan tudod? Erre szerettem volna választ kapni, mert ezeket az információkat nem igazán szokták a válaszolók leírni. Esetleg már érthető?
2015. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Na akkor figyelj! Az itt kommentelők többségéről kis túlzással néhány nap odafigyelés után azt is meg lehet mondani, hogy festi e a haját!

Te érted amit írok?

2015. febr. 25. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!