Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megoldás, segítség, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás, segítség, avagy csak a kibicnek semmi sem drága?

Figyelt kérdés

Én nemrég regisztráltam erre az oldalra, de korábban is szoktam böngészni a kérdéseket és válaszokat.

Sok más mellett feltűnt, hogy a házasság problémáival foglalkozó kérdésekre szinte kivétel nélkül olyanok adják a -válj el, rúgd ki, hagyd el- válaszokat, akik egyedül élnek. Még a koruk is jól behatárolható. Míg akik házasságban élnek, megpróbálnak valódi megoldást keresni, hasznos tanácsokat adni. Nem értem mi örömet okozhat mások házasságának szétverése?



2015. febr. 25. 14:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
70%
Én értem, amit írsz. Úgy alakítod a világot, ahogy te akarod. Ha valakiről eldöntöd, hogy festi a haját, akkor az festi is. A tényeket a véleményedhez igazítod. Érthető.
2015. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Látod, a te esetedben nem is volt szükség néhány napra:-)


De azért ennyire ne vedd a szívedre. Nem akartalak megbántani semmivel.

2015. febr. 25. 15:59
 23/34 anonim ***** válasza:
84%
35 év körüli pasi vagy, sötét hajú, lenézed a nőket, mert félsz tőlük, nem volt apád, nincs felsőfokú végzettséged, volt sok nőd, kalandod, de csak buták, akiket egyszerűen le lehetett nyűgözni valamilyen külső dologgal, pl. ruha, autó.
2015. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
11%

"Ez egy szánalmas dolog. Nem is tud adni boldogságot az, aki magától nem boldog."


Sajnálom, hogy nem érted a dolog lényegét, ebből is látszik, hogy neked nem sikerült megtapasztalni.

Igen, nyilván, aki nem szereti magát, az mást sem, blablabla, csak ez kicsit többről szól.

Szánalmasnak nevezni mást, mert nem érted, nála hogy működnek jól a dolgok - na az a szánalmas. :)

2015. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Ennyiből legalább egyet találtál volna el:-)
2015. febr. 25. 16:17
 26/34 A kérdező kommentje:

Visszavonom! Ezt eltaláltad.


"volt sok nőd, kalandod"

2015. febr. 25. 16:18
 27/34 anonim ***** válasza:
Hiába tagadod. Az ilyeneket messziről kiszúrni. Még azon gondolkozom, anyáddal élsz-e vagy sem, de szerintem egyedül. A nagyfiúság látszata. Biztos félsz az alfa hímektől. Az apahiány kikezd egy ilyen fiút.
2015. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Jó, beszélgessünk. Én többek között azt mondom rólad, hogy híján vagy a logikának.

Hol a logika abban, hogy azt írod, szerinted félek a nőktől, de azt is írod, hogy sok nőm volt már. Tehát szerinted egy félénk, nyámnyila pasi vonzza a nőket?

2015. febr. 25. 16:35
 29/34 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A 21-es választ nem én írtam. Ennyit a nagy megfigyelőképességedről :)
2015. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
65%

"Hol a logika abban, hogy azt írod, szerinted félek a nőktől, de azt is írod, hogy sok nőm volt már. Tehát szerinted egy félénk, nyámnyila pasi vonzza a nőket?"


Az, hogy félsz a nőktől, nem azt jelenti, hogy félénk vagy nyámnyila vagy. Azt jelenti, hogy olyan nőket választasz, akik szerinted kevesebbek nálad. Pl. buta nők. Ők nem veszélyeztetik a férfiasságod.

2015. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!