Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ma van a névnapom, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van a névnapom, de a feleségem nem köszöntött meg. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Boldog névnapot!


Lehet, hogy nincs naptárja. Én sokszor a dátumot sem tudom, nemhogy milyen névnap van.


De a névnap amúgy sem személyes dolog. Én a sajátomat sem ünneplem.

2015. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Azt se tudom, hogy a sajátom mikor van, nem hogy másokét számon tartsam. Nem igazán hat meg ez a névnap dolog, lehet ő is így van ezzel.
2015. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Boldog Névnapot !


Én sem szoktam ünnepelni a sajátomat, de örülök, ha valakinek eszébe jut a környezetemben :)

2015. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Boldog névnapot!


Amúgy messze még az este.

2015. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

A névnap nem egy nagy szám, nem is ünnep. Van akinek többször is van egy évben. Én rendszeresen elfelejtettem a sajátomat amíg egyedülálló voltam. Most meg mindig emlékeztetnek rá:D de hidegen hagyna ha a férjem elfelejtené. A szülinapomat se ünneplem, inkább utálom.


Ha a szülinapod elfelejti az már gázosabb:) szerintem nem kell ezt felfújni. Gondolom van egyéb baja is a feleségednek. Valószínű azért felejtette el.

2015. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!


Mi valóban ilyenek vagyunk. Én a saját születésnapomat is elfelejtettem nemrég.

2015. febr. 25. 16:22
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy sok dolga, elintéznivalója volt és kiment a fejéből, de nekem is rosszul esne. Én eleve nem szeretem ezeket a "dínom-dánom" ünnepléseket meg nagy ajándékozgatásokat, de egy "Boldog névnapot!" ilyen esetben például jól esne mert valahol ez is azt mutatja, hogy törődik veled, fontos vagy neki. Valóban nem olyan személyes mint egy születésnap például és az is rendben van, ha valaki nem tartja ezt fontosnak meg nem ünnepli a sajátját, de szerintem ha tudjuk, hogy a másiknak ez fontos vagy jól esne neki, akkor azért nem olyan nehéz kinyögni pár kedves szót a másik névnapja alkalmából.
2015. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy kiment a fejéből. Amúgy meg még nem ért véget a nap!

A páromnak a születésnapom után van a névnapja pár nappal, aznap egész nap azon agyaltam, hogy el ne felejtsem neki mondani, és mégis elfelejtettem, másnap köszöntöttem fel.

Ő nem haragudott érte, és képzeld a világ sem dőlt össze tőle.

2015. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem kell ezen rágódnod. Ettől még szeret a feleséged.
2015. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Válj el.
2015. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!