Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem gyermekvállalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem gyermekvállalás után teljesen megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szülés előtt is teljesen depressziós volt. Nyugtatókat szedett, orvoshoz járt rendszeresen.

Miután megszületett a közös gyerekünk teljesen megváltozott. Nem érdekli semmi. Nem hajlandó a kapcsolatunkért semmit sem tenni. Közel öt hónapja nincs semmi szex, azért mert ő gyereket szült és hogy neki erre nincs ideje. Beszélgetni nem akar erről, orvoshoz sem akar menni. Olyan érzésem van, hogy ő nem boldog a gyerektől, csak teher neki. Mit csináljak?


2015. febr. 24. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szülés utáni depresszió, sürgősen orvosi segítség kell akkor is ha nem akarja
2015. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerintem nem is gyerekvállalás után változott meg. Hiszen írod, hogy előtt is depressziós volt és gyógyszereket szedett.

Nem tudom, hogyan lehetne hatni rá, de mindenképpen szüksége van továbbra is szakember segítségére, mert úgy tűnik, hogy ő nem tud megbirkózni a problémáival.

2015. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

depisen szült és még inkább az lett.. nem meglepő.

beszélgess vele

2015. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Tönkre tettétek az életeteket,ha szerettétek egymást,minek kellett egy 3. fél (gyerek)?


Pszichiáter kell,mert csak rosszabb lesz a helyzet!

2015. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tegnap elkezdett üvöltözni, hogy én nem szeretem, nem nézek úgy rá mint egy nőre. És hogy ne csajozzak titokban, mert ő mindenről tud... Persze ez nem igaz, sosem csaltam meg, és nem is csajozok. És hogy ő mindent hall amikor telefonálok, és én hülyének nézem.

A gyerek hibáztatása meg valami rögeszme nála. Szerinte mindennek a gyerek az oka. Szerintetek csak nem bántja??

2015. febr. 24. 11:03
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ne várd meg, amíg megöli a gyereket, azonnal pszichiáterhez kell vinni.
2015. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

egyedül van a gyerekkel?

mert ha ilyen állapotban van, akkor simán... tudod.

2015. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Hívj szakembert!
2015. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Nehogy kettesben hagyd őket! Átestem ezen, tudom miről beszélek!

Be van szűkülve a tudata, a gyereket hibának látja, ő tett tönkre mindent, ha elborul az agya.........

2015. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Halkan kérdezem, de miért kellett neki depressziósan gyereket vállalni? Akarta egyáltalán csak nem erre számított, mint amit kspott? Vagy becsúszott?
2015. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!