Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ma van a névnapom, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van a névnapom, de a feleségem nem köszöntött meg. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy estére tartogatja a köszöntésed.


Amúgy én is annyira nem tartom számon a ünnepeket, hogy nagyon. Elfelejtem a saját név és szülinapom is, a férjemét is, de még a házassági évfordulónkat is. Mindenre mindig ő szokta felhívni a figyelmem. De van, hogy hiába szól pár nappal előtte, akkor is kimegy a fejemből.

2015. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Boldog névnapot Géza!


jó, hogy nem veszed fel, előfordul, hogy kimegy az emebr fejéből.

2015. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Boldog Névnapot!

Remélem, azért kapsz valamit, nekem rosszul esne, ha a párom elfelejtené, mert én imádok ajándékot kapni, meg ünnepelt lenni!


Ha elfelejti, azért én "kiharcolnék" magamnak egy engesztelő vacsit :D :D

2015. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Isten éltessen sokáig, erőben, egészségben!:-) - mondom én, aki - bármennyire is szeretem az enyémeket, képtelen vagyok észben tartani a születés- és névnapjaikat, ígyhát felköszönteni is őket. Az én családomban ennek egyszerűen alig volt hagyománya, míg a szeretetnek igen. Feleséged e téren talán hasonló hozzám, de az is lehet: csupán megfeledkezett róla. Ma este vagy holnap a homlokára csap - és megköszönt!:-)
2015. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

Tavaly a ferjem a szuletesnapomat felejtette el, de utana olyan jol esett mikor aztan ossze-vissza puszilt s majdnem sirva fakadt :))

Felkeltunk reggel, ittuk a reggeli kavet, beszelgettunk, belepett fb-ra, s mondta, hogy az egyik kolleganknak aznap van a szuletesnapja. Vigyorogtam, s mondtam hogy de jo :)) vartam-vartam-vartam... gondoltam na most jon a puszihalom, na most... erre semmi... keszulodtem munkaba, vigyor a kepemre fagyva, mind vartam, semmi... Huztam az idot... na mondom biztos mikor elindulok... Indulaskor a szokasos puszi, oleles, viguazzak magamra, s ennyi... Na akkor mar vegem volt... Biztos voltam benne, hogy elfelejtette... Majd del korul ketsegbeesetten hivott fel :)) A munkahelyen talalkoztunk, o akkor jott, en akkor mentem... s olyan jol esett mikor olelt, azt hittem kiszoritja a lelket belolem :)) Itthon vart egy csokor virag... Nem haragudtam ra... O ilyen... s igy fogadom el.

Isten eltessen-igy utolag is :)

2015. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!