Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan házastársak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan házastársak, akik együtt gyúrnak?

Figyelt kérdés

Szóval van itt olyan, vagy ismertek olyan

párt, akik mindketten fitneszeznek/gyúrnak?

Ott ez a mindennapos odafigyelés a kajára, meg

a szigorú edzések egy idő után nem mennek a

kapcsolat rovására? Teszem azt, 3-4 év után nem uncsi?



2015. febr. 26. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hiszen mindketten ugyanazt akarják.

Ott mehet a kapcsolat rovására, ahol csak az egyik fél ilyen, ott lehetnek konfliktusok az étkezésekből.

2015. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindketten ezt az eletmodot valasztjak, egyutt. Mint mas par jol mbezabal minden nap, aztan fekve nezik a TV-t. Onekik ez az eletmodjuk, nem uncsi.
2015. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem vagyunk hazasok, de egyutt jarunk edzeni mar tobb mint egy eve. A dieta nalunk nem annyira kemeny, egyikunk sem akar versenyezni (egyelore), igy nem is keszulunk ki annyira. Nekem mondjuk vannak nehezebb pillanataim, mondjuk mielott megjon meghalok az edessegert, de szerencsere jopar nagyon finom sutit meg lehet csinalni dietasan.

Az edzes nalunk attol fuggoen, hogy epp milyen izomcsoport van napirenden 1,5-2 ora+zuhanyzas, oltozes + az odaut, hazaut, szoval osszesen mindennel egyutt elmegy ezzel maximum 4 ora. Utana hazaerunk, altalaban olyan 8korul, meg kajat csinalni stb, fel10 korul kerulunk agyba. Heti 4-6x jarunk le. Ez neha csak 4, akkor a + kardiot kihagyjuk, es elmegyunk valamerre, persze a tágabb ertelemben vett kardio akkor is megvan az agyban:)

En szeretem, ez egy komoly hobbi, orulok hogy egyutt csinaljuk, hogy tudjuk egymast motivalni, segiteni, es hogy megegyezik az izlesunk (amilyen izmos no szeretnek lenni, az tetszik a paromnak, a ferfiak nagy %anak viszont nem jonne be, es ez oda-vissza igaz).

Szerintem nehezebb ugy, ha csak az egyik fel veszi komolyan, mert akkor a masik nem igazan erti, hogy eppen miert ingerultebb a masik, vagy hogy miert okoz az ekkora oromot, hogy kinyomod az x kilot fekve, vagy hogy latod a fejlodest.

A szex rovasara abszolut nem megy, sot, szerintem jobb a szexualis eletunk, en is jobban birom a tempot, benne is tobb a tesztoszteron.

A romantikazas neha hianyzik, de altalaban meg tudjuk oldani azt is a fennmarado 1-2 napban.

Szoval mindent osszevetve, szerintem jo dolog az egyutt gyuras, bar hozzateszem, mi tenylegesen egyutt edzunk, egy az edzestervunk, maximum az ismetlesszam mas, tehat nem azt csinaljuk "egyutt edzes" cimszoval, hogy egyutt megyunk le, majd utana egyutt megyunk haza, igy ez is egyutt toltott ido.

2015. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ask.fm-jet tudom:)

@HungarianHammer

Ha jol tudom van egy felesege akivel szokott kondizni/gyurni.

2015. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!