Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok, akik együtt élnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok, akik együtt élnek, vagy házastársak: hogyan vagytok közös kasszán? Hogy osztjátok meg a kereseteteket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ami szükséges ,kaja,rezsi közösen kifizetjük,abba nem szólunk bele ki mit vesz magának,csak nagyobb dolgoknál egyeztetünk.
2013. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bankszámlánk, ami közös. Van két kártya és mindketten erre a számlára utaltatunk minden jövedelmünket.

Mindkettőnknek van egy vállalkozói számlája, ami a vállalkozás anyagi javait intézi, de a jövedelem a közös számlára megy mindkettőnkéről. Sosem kérdeztem meg, hogy mire kellett a pénz, pedig mindketten tudjuk, ha a másik vett fel pénzt, vagy vásárolt valamit, mert jelez a telefon. Nekünk működik. Én keresek egy kicsit többet, de ez még sosem került szóba közöttünk. Az egész pénzünket magunkra költjük.

2013. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden teljesen közös. Van egy közös takarékszámlánk, mondjuk eddig arra nem tudtunk pénzt tenni, de remélhetőleg javulni fog a helyzet a közeljövőben :D

A pénzt jelenleg minden hónap elején mindketten felvesszük, megy a kis fémdobozunkba, és onnan veszünk ki mindketten, ha kell boltba stb. Előtte persze én megcsinálom a költségvetést, félretesszük a rezsi pénz, bérletpénzt, és a maradék megy kajára, tisztálkodószerekre.

Most közel egyforma a bevételünk, de volt, hogy én nem kerestem, volt, hogy ő, akkor is ugyanígy volt.

2013. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Közös kasszán vagyunk, minden közös. A kiadásokat megbeszéljük.
2013. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk vannak saját számláink, illetve van egy közös. a közösre egyik hónapban én egyikben ő utal, ugyanakkora összeget. A közösről megy, minden ami közös, kaja, rezsi, autó, benzin, közös éttermi számlák, nyaralás, ha elfogy róla a pénz akkor mindketten utalunk rá. A nagyobb kiadások, azok általában a sajátról mennek, mert ott több pénz van, és a másik kifizeti a felét.
2013. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!