Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van okom félteni a húgomat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félteni a húgomat a párjától?

Figyelt kérdés

Tegnap este hívott fel és mesélte a következőt:


Párjával ültek a tv előtt, párja fogta a tv irányítót, húgom meg mondott vmi poént, röhögtek, aztán ilyen viccesen kikapta a kezéből az irányítót, hogy elkapcsol ( nemtudom hogy volt, nem láttam, de poénkodás volt az egész)

Erre a párja úgy reagált ("poénkodva"), hogy hátulról beletépett a hajába, majd megszorította a húgom nyakát, de nem erőtlenül,rá 2-3 percre is érezte a nyakán a szorítást.

Tesóm teljesen kiakadt, hogy a párjánál itt kezdődik a poénkodás? Hogy ilyet még poénból se kéne, főleg, hogy nem gyengéden ért hozzá, hanem erősen. Nem lett nagy balhé, de elgondolkoztam,hogyha viccből ilyenek csinál a párja, akkor lehet,hogy egyszer majd komolyan is megtenné?

Aggódjak érte? Mit tanácsoljak neki? Van egy 1 éves gyerekük...


2015. febr. 27. 10:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

"Huzza meg a saját értékrendje határát"


Hát azt már minden értelmes nőnél bőven túllépte :(

2015. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

"elgondolkoztam,hogyha viccből ilyenek csinál a párja, akkor lehet,hogy egyszer majd komolyan is megtenné?"

Ez azért erősen túlzó következtetés.

Persze, lehet, hogy igen, de az is lehet, hogy egyszerűen arról van szó, hogy rosszul mérte fel az erejét. Az, hogy ki mennyire hajlamos az erőszakos viselkedésre, nem attól függ, hogy amikor "poénból" marakodnak, akkor hogy viselkedik.

De ettől függetlenül én mindig is böszmeségnek tartottam ezt a fajta "játékot".

2015. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Kb. mikor 2-3 hónapja jártak,volt egy durva vitájuk, nekilökte a tesómat az ajtónak, meg tesóm ült a földön és sírt, ellökte..ezekről tudok, másról nem.."


Így viszont már merőben más kép kezd körvonalazódni.

Ezek szerint ez nem csak egy véletlenül félresikerült kósza poén volt, hanem egyszerűen a pasas egy öntörvényű, agresszióra hajlamos egyén.

Nem csak az a baj, hogy nem tudja, hol a határ, hanem az is, hogy ha bekattan, képes az indokolatlan agresszióra.


Csak ezt mondjuk nem az első gyerek után kellett volna észrevenni, hanem ez után az ominózus szekrénynek lökés után.

2015. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves Simon!


Nagyon igazad van, és nem is értem nőtársaimat, akik képesek hozzámenni valakihez csak azért, mert éppen ő van, még akkor is, ha ajtónak löki őket. Erről 100 oldalt lehetne írni, merném remélni, hogy ilyen a XXI. században egyre ritkában van, de hát amíg ezt elfogadják......

2015. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kinel hogy megy, de nalunk a poénkodásba nem fér bele az agresszió, pláne nem ekkora mértékben. Még veszekedékor sincs erőfitogtatás, egyszer tolt arrébb a párom, azt is megbeszéltük utána.
2015. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy nálunk is előfordul hogy fájdalmat okozunk a másiknak (nem direkt!), de nyakfogás....Nekem ez már bőven "menekülj" kategória.
2015. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát ha a húgodnak annyira megfelel egy ilyen ember, hogy úgy döntött, még gyereket is vállal vele, akkor nyilván így boldogok. Talán hugica szereti a vadulást az ágyon kívül is, vagy csak mazochista... ha nekik így jó, akkor te nyugodtan aggódj csak, de tenni nem tehetsz semmit.
2015. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hála isten nem házasok...
2015. febr. 27. 12:29
 19/19 anonim ***** válasza:

Ebbe én bizony beleszólnék. Van gyerekük is, szóval a tesód érte is felelős. Nem szabad, hogy így nőjön föl a gyerek! Elég lesz neki a hülye apja egy életre.

Mondd el a történteket minél több ismerősnek, szülőknek, verd nagy dobra! Egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője. Ha húgod nem tudja egyedül meglépni, segíts neki.

2015. febr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!