Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha nem fekszem le vele többször akkor elhagy.
2015. febr. 27. 22:01
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Épp ezaz h én meg ugy nézek ki mint a mosott szar. Nem festem magam ronda ruhákba járok és elhiztam elég rendesen.


Oké de nem az a gond hogy én nem akarom hanem az hogy csak reggelentemegoldhato az együttlét és a gyerek fent van olyankor.

2015. febr. 27. 22:24
 12/46 A kérdező kommentje:
9es és olyankor mit mond a ferjed miért nem akar szexelni?
2015. febr. 27. 22:24
 13/46 anonim ***** válasza:
44%

Szia 9-es! 5-ös vagyok ezek szerint szintén zenész :( én sem

tudom bizonyítani. Totál lehülyéz stb, próbál idióta féltékeny sárkánynak beállítani. En is festem magam, futok stb. De nyilván nem versenyezhetek 38 évesen egy 28 évessel. És már nincs kedvem kedvesnek lenni. Most is azt láttam hogy éppen borotválja magát "ott". Es este 8 utan akar a konditerembe menni "edzeni". Lelépni szerintem a gyerekek miatt nem fog. Aztan ki tudja.

2015. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Kérdésedre a válasz,igen kevés vagy neki.


Még annyit,hogy ne erőltesd ezt a "gyerekek előtt akar veled sexelni" témát,mert látom én,hogy a közvélemény negatív kritikáját próbálod kivívni,hogy ezáltal a Te lelkivilágod megnyugvást talál a férjeddel szemben.


Alakítsd úgy a dolgaid,hogy picit többet tudj neki adni ezen a téren. Ne kifogásokat keress,nem az a megoldás.

2015. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező kommentje.


"Nem festem magam ronda ruhákba járok és elhiztam elég rendesen."


Ó ezek a csúnya férfiak!

2015. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehetne a megoldás?
2015. febr. 27. 22:28
 17/46 A kérdező kommentje:
Utolsó mi a franc bajod van?
2015. febr. 27. 22:29
 18/46 anonim ***** válasza:
71%
Ő be szokott segíteni a háztartásba és a gyereknevelésbe? Azért három gyerek elég sok munkát ad az embernek. Úgy lenne jogos ez a követelés, ha ő is sokat segítene. De ha rád szakad minden munka, akkor nem is csoda, hogy szakadtul nézel ki. Szerintem nem biztos, hogy veled van a baj.
2015. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Nem segít mert napi 4 órát van itthon. Csak szombaton van itthon de akkor meg a házzal foglalkozik. Szóval nem nem segit semmit.
2015. febr. 27. 22:32
 20/46 anonim ***** válasza:
35%
Szóval majd' halálra dolgozza magát, hogy eltarthasson benneteket. Borzalmas ember lehet. Válj el.
2015. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!