Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés vagyok a férjemnek?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha nem fekszem le vele többször akkor elhagy.
2015. febr. 27. 22:01
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
24%

Akkor megvan a recept, mit csináljon a sok elhanyagolt, de csinos, szép anyuka! :(

Hány kiló vagy?

2015. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
71%

És mikor alszik???


Az alatt a 4 óra alatt míg otthon van? Nem értem... nincs olyan munkahely, ahol 20 órát kéne dolgozni heti 6 nap. ILYEN NINCS! Vagy hazudsz!

2015. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, de nekem ezek a zsarolások, nagyon nem jönnek be.

"ha nincs minden másnap szex, akkor elhagylak" "menstruáció alatt is legyen" stb.

Ez számomra kiábrándító!! Nekem olyan férfi nem kéne soha, aki annyira nincs tekintettel rám, hogy felfogja agyilag, hogy 3 gyerek mellett...egy szobában...fáradtan..nekem nincs annyiszor kedvem! Én nem tudnám tolerálni, hogy használati tárgynak tekint. Hogy vagy üríthet...használhat.....vagy nem, de akkor ő lelép. Hát lépjen! Menjen Isten hírivel! Nekem lenne kevés a férjem!!! Nem én neki.......

2015. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
19%

"Azt mondta ha nem fekszem le vele többször akkor elhagy."

Én azt mondom ne feküdj le vele többször. Akkor elhagy és lesz esélye, hogy normális nőt találjon magának.

2015. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, már végig sem olvaslak...már nem tudom, komolyan vegyelek, vagy hülyíted itt a népet:)

Már ahogy írsz...szexelni, izélni...

Talán ha megpróbálnátok szeretkezni, mi lenne? Lehet több kedvvel csinálnád. De ahogy látom, kifogás van neked ezer, hogy pl neked csak az ágyban jó:)) Hát nyugi, te feküdj az ágyba, hidd el a férjednek előbb-utobb jó lesz bárhol. Csak nem veled!

44/N

2015. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Hát...köszi a válaszokat!
2015. márc. 1. 11:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!