Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségek miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségek miért szeretnek néha hisztizni a semmin?

Figyelt kérdés
mi értelme van?
2015. márc. 6. 21:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Honnan tudjuk, hogy a TE feleséged valójában okkal vagy ok nélkül "hisztizik"?


Neked lehet, hogy semmi, de esetleg ha rá kérdeznél, vagy együtt érzőbb lennél talán kiderülne, hogy az általad megítélt semmi, az jóval több.


Nos, ha magamból indulok ki akkor bármikorra is vissza emlékszem, SOSEM "hisztiztem" (borultam ki vagy akadtam ki) a semmin.


MINDIG volt oka.

Az már más, hogy a párom akkora bamba volt, hogy nem vette észre, hogy mi a bajom.

De most ne kelljen részleteznem, mert jó sok szitut fel tudnék sorolni, amikor "felesleges hisztinek" tűnt az egész, aztán amikor kiderült, hogy mi az igazság, a párom nem győzött bocsánatot kérni, hogy mekkora egy nagy tahó volt.

2015. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Rosszul teszed fel a kérdést.Inkább így lenne helyes:A feleségek miért szeretnek néha hisztizni olyan dolgokon ami a férjek szerint semmi,semmiség. Mert tudod ha hisztit csap valamin,az valószínű neki nem semmiség,csak neked.
2015. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%

Jajistenem....


A büdösláb párhuzamban komolyan senki sem érzékelte az iróniát??


Kb. ilyen szintű ez az általánosító kérdés. Férjem pedig nincs, de úgy látom egyeseknek nehezen esik le, hogy nem beszéltem komolyan.


Kérdező: nem minden feleség szeret hisztizni a semmin. Ha a tiéd igen, attól még nem kell azt hinni, hogy ez egy női sajátosság.

2015. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
27%

Egy nő amikor megszületik, az első, hogy megtanul hisztizni.

Azután járni is...és beszélni is...

2015. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Érdemes lenne a teremtés koronáinak jó mélyen magukba nézni. Egy nő sem sárkányosodik el csak úgy magától, bőven tesztek érte, csak annyira hülyék vagytok hogy vagy észre sem veszitek, vagy magasról leszarjátok.
2015. márc. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretnek


Ami neked semmi, az neki jelenthet sokat (qkar csak elveket)


Sok férfi néha a nem hisztit is hajlamos hisztijént kezelni, hinni, (amíg nem talalkoztak tényeg hisztis nővel)


Egyébkent nem szeretek dolgokat a nehéz napokra fogni,mmegis észrevettem magamond, higy vannak amikre csak legyintek, és magamban füstölgök, de bosszant, egy szimpla napon, míg mensi előtt robbanok, és akkora vita tud akár ugyanabból fakadnu, hogy csak na.és tudom,mhogy túlzás, de nem megy, mert mintha fortyognék olyan.


Ebből a férjem annyit láthatna,mhogy maskor észre sem vettem, vagy nem volt semmi, amikor ugyanígy csinált valamit, most meg ...

Demár szerencsésen kiismert Plusz én sem hagyon sző nlkül azt sem ami kicsit zavar, tehát megjegyzem,mhogy tudja ,hogy úgy nem jó, és akkr nem hiszi azt, hogy jó csak mert én nem szóltam..... És tudja kezelni a szitut, azt is,mhogy mi a baj..

Tölt egy vort, vagy megkerdezi mit csinálnék..és sokszor van, hogy megis űgy lezs, ahogy nem tetszik, mert érvekkel meggyőz... Magyarul minden csak nem papucs, csak megtanult engem kezelni, ami kell.. Pedig egyébkent hisztis nem vagyok( szerinte, szerintem azok a napok előtt de) de szeretem a lopgikus érveket. Bármiről meg lehet győzni ésszel, így tanultam, nekem mar gyerekkent a szüleimmel szemben volt szavam, ha megfelelően alá tudtam támasztani, hogy miért az legyen amit én szeretnék, persze gyakran elbuktam,mde megtanultam konfrontálődni, és érvelni, és azt érvényesíteni, amit szeretnék.


Tehát a hisztinek mindig van oka, sosem semmiség miatt avn, max az igazi okot nem árulják el..

2015. márc. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%
Ez tipikus pasis kérdés. Ami titeket nem érdekel, az számotokra mind hiszti. Példákat írhattál volna.
2015. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

Ez elég relatív. Lehet,hogy neked semmi,de valószínűleg a feleséged nagyon is valami!

Ezt úgy tudnám megfogalmazni,hogy mind egy szemüvegen keresztül szemléljük a világot. Neked is másik van és a feleségednek is. Ha történik valami ami a feleségednek mondjuk rosszul esik,de szerinted semmiség az attól még nem lesz semmiség mert te úgy látod,az attól még rosszul esik,mert a feleséged meg máshogy látja.

2015. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

Csak hogy én is általánosítsak:

A férjek azért hisztiznek, ha kikap a kedvenc focicsapatuk, vagy nincs sör a hűtőben.

A feleségek azon, ha napi 8-10 óra kemény munka után hazaérnek, még főzni, takarítani kell, a férj már rég otthon van és nem csinált mást, csak mosatlant, meg szanaszét dobált büdös zoknikat.

A férjek szerint ez hiszti, míg az ő problémáik vérkomolyak.

2015. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy "hiszti"? A primitív férfi számára minden kommunikációs kísérlet az.
2015. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!