Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekem furcsa csak 3 szal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem furcsa csak 3 szal szegfut kapni ferjtol nonapra? Aminek a csomagolasa is gyatra, azaz egy fenyofaag.

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 15:03
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
91%

20

Miből gondolná az emebr, higy nem örül 3 szál szegfűnek?

Gyémántgyűrűt várt vagy mit?

Mi a baj vele?

Örülhetne, hogy gondoltak rá,mszeretettel elmentek választottak neki csak neki virágot, ő pedig elégedetlen.

Magam sem értem miért, mi a baj a fenyőaggal?


Mit vártál kérdező, akkor áruld el kérlek!

2015. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
66%

"Miből gondolná az emebr, higy nem örül 3 szál szegfűnek?"

Hát pont ez az! Ezen nem kéne gondolkodni, ezt tudni kellene. Ha valaki figyel a párjára és tényleg érdekli, akkor az ilyen apróságokat akaratlanul is megjegyzi. Az meg hogy, "de hát férfi", az annyira szörnyű kifogás, hogy el se tudom mondani. Én pl íriszt kaptam, az egyik kedvenc virágom. Nem mantrázom el a barátomnak ezt naponta háromszor, de valamikor biztosan említettem, vagy volt róla szó, hiszen tudta. Ilyen apróságokból tudom, hogy odafigyel rám és ez egy nagyon jó érzés.

2015. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

A gesztus a fontos, gondolt rád. Ha szépen lenne becsomagolva, akkor az lenne a gondod, higy miért szegfű.


Párom szerint nem fontos a nőbsp. Mondtam neki hogy neki lehet nem az, nekem az és az a lényeg, hogy tudjam, higy gondol rám. Vett is egy szép orchideát 😊.

2015. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
75%
A hányinger kerülget már ezektől az ajándékozós ünnepektől....
2015. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Hodarcu Vajna urhoz kellett volna menned, akkor kapnal gyemantot, mint a Timike :)
2015. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Jesszusom...

Rosszul fogalmaztam meg a kerdest elso sorban.

Csak nekem furcsa 3 szal .... lett volna a helyes megfogalmazas.

A kerdes pedig arra iranyult, hogy szegfut a halottaknak a sirjara tesznek, nem??

Tegnap akart rozsakat venni, lebeszeltem, mert draga volt, mivel jon a baba es gyerekules meg kisagy meg sehol sincs, par het mulva viszont szulok, nem engedhettem meg magunknak. Megkertem, hogy ne vegyen semmit, bar tudtam, hogy fog, de elobb szamitottam egy pici csokor hoviragra vagy egy cserepesviragra, vagy fuszernovenyre cserepbe, mint 3 szal szegfure... A szegfut halottaknak szoktak vinni, s van ahol a ballagok is azt kapjak... de valahogy terhesen a szegfu olyan morbidnak tunt...

Furcsak azert az emberek milyen eloiteletekkel rendelkeznek... Igaz, en sem tettem fel helyesen a kerdest...

Persze orulok neki, csak igy szules elott megijesztett...

2015. márc. 8. 17:27
 27/44 anonim ***** válasza:

Nekem nem furcsa, imádom a szegfűt.

De soha eszembe nem jutna leszólni semmit, amit ajándékba kaptam.

2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Nem is értem a problémát, pedig én is nő vagyok... Én imádom a szegfűt...
2015. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

"Persze orulok neki, csak igy szules elott megijesztett.."

Ha megijedsz a szegfűtől, akkor elég erős idegrendszered lehet...

2015. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas vagy, és a nőnap NEM erről szól egyébként sem. Olvasgass kicsit utána.
2015. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!