Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a férjem? Nagyon morbid lenne

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. A férjem felajánlotta,hogy szombat délelőttonként, és ha szeretném, akkor vasárnap is elviszi a babát egy nagy sétára, ezalatt bevásárol, és én addig tudok magammal foglalkozni anélkül, hogy aggódnom kellene. Ilyenkor mosok hajat, gyantázok, egyéb szépítkezések, meg is szoktam főzni. Ez kb. 3 hete megy így. Szombat reggel a férjem telefonja az éjjeliszekrenyén maradt, és mikor ágyaztam, jött egy sms, ilyen szöveggel: "11-re kész vagyok, várlak :)"

Nagyon szíven ütött, ugyan hova megy a férjem, ráadásul a gyerekkel, ahol így várjak. Most komolyan erre kellett neki ez a 2-3 óra szombatonként? Hogy derítsem ki, hogy merre jár? Követni nyilván nem akarom, én nem is vagyok az a balhézós fajta. Szívesen fogadom a tanácsokat.


2015. márc. 9. 12:11
 31/94 anonim ***** válasza:
0%
Nos, lehet hogy beteges, engem nem zavar, sőt, a férjemet sem. Mi van ha az ő férje is ilyen?
2015. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne hihetetlen, hogy a kérdező férjének le van kódolva a telefonja? Nekünk is Iphone-unk van, és nekünk is van rajta kód, ugyanebből az okból, hogy ha illetéktelen kezébe jut, akkor ne tudja nézegetni a fotókat, sms-eket. Annyi, hogy mi tudjuk egymás számkódját. És valóban olyanok az Iphone-ok,hogy hiába van lezárva, ha fb üzenetet kapok, vagy sima sms-t, felvillan a szöveg, lezárt állapotban is a kijelzőn. Miért lenne ez akkora kamu?
2015. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
89%
Kár hogy nem tudod megnézni kihez tartozik az a szám. A legjobb megoldás a követés lenne, vagy a telefon követése. De ha a telefont követed még nem tudod hogy közben kivel találkozik. Tehát jó lenne figyelni őt személyesen valakinek.
2015. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
51%
amúgy, find my iphone? :D Én ugyan nem ismerem ezt az alkalmazást, meg nem is értek ilyesmihez, de hallottam már róla, és akár laptopról is lehet követni. :D
2015. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
71%
Én aztán tényleg nem vagyok féltékeny típus, soha nem is voltam. De ez azért felettébb furcsa lenne. És igen, nagyon morbid .
2015. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
5%
ebay-on lehet vásárolni mini kamerákat. Esetleg egy ilyet varrni fel a gyerek ruhájára gomb helyett? Vagy valahogy elrejteni egy hangrögzítőt a gyerek hordozójában? Mire letelik a gyes kész titkosügynök leszel...
2015. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 A kérdező kommentje:
A monogramot láttam csak, abból ítélve bárki lehet, csak szerintem férfiak nem írnak egymásnak ilyet, hogy várlak, meg smiley. Az iphone keresés szintén akkor működik, ha belépek pl én is a saját icloudomba a gépről. Ennek is van jelszava. Nem merek rákérdezni, nem akarom, hogy hárpiának tűnjek.
2015. márc. 9. 13:02
 38/94 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem azért csal meg mert szar ájfost használtok. Egy tisztességes android mobillal nem történne meg.
2015. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
0%
Javaslom, hogy szigetelőszalaggal ragassz a Feri megfelelő szervére egy micro kamerát. Felemelő élményben lesz részed.
2015. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem kérdezed meg tőle? Jaj drágám, láttam kapta egy üzenetet, kivel találkoztál SZOMBATON? Enni
2015. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!