Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a férjem? Nagyon morbid lenne

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. A férjem felajánlotta,hogy szombat délelőttonként, és ha szeretném, akkor vasárnap is elviszi a babát egy nagy sétára, ezalatt bevásárol, és én addig tudok magammal foglalkozni anélkül, hogy aggódnom kellene. Ilyenkor mosok hajat, gyantázok, egyéb szépítkezések, meg is szoktam főzni. Ez kb. 3 hete megy így. Szombat reggel a férjem telefonja az éjjeliszekrenyén maradt, és mikor ágyaztam, jött egy sms, ilyen szöveggel: "11-re kész vagyok, várlak :)"

Nagyon szíven ütött, ugyan hova megy a férjem, ráadásul a gyerekkel, ahol így várjak. Most komolyan erre kellett neki ez a 2-3 óra szombatonként? Hogy derítsem ki, hogy merre jár? Követni nyilván nem akarom, én nem is vagyok az a balhézós fajta. Szívesen fogadom a tanácsokat.


2015. márc. 9. 12:11
 71/94 anonim ***** válasza:
63%
En ezt tennem: rejtett szamrol felhivnam a szamot, hogy no, vagy ferfi szol-e bele. Ha ferfi, akkor egy haver. Ha no, akkor viszont kovetkezo lepes lenne, hogy en marpedig valahogy kovetnem, vagy elkerulendo, hogy eszrevegyen, megkernem egy baratnomet, hogy kovesse ő. Ha ez nem megoldhato, vagy nagyon nem szeretned, akkor marad a kommunikacio es uljetek le, kerdezd meg, hogy mi volt ez az sms. Akar azt is csinalhatnad, hogy jol beadod neki, hogy szomaton, amikor o a nagy korutjara megy, akkor atjon egy baratnod, vagyis nagyon is le leszel foglalva. Amikor menni keszul, akkor bejelented, hogy hat a baratno lemondta sajnos, de helyette ezuttal veluk tartasz a setara, ugyis kedved van kicsit kimozdulni. Ha ezen felzaklatja magat, akkor nyilvan azert, mert valaki nagyon varja ot...
2015. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, megértem az aggodalmadat, de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Lehet, hogy valami fiatal kis ribi, munkatársa, ismerőse, volt osztálytársa incselkedik vele. Nem őt akarom védeni, istenments. Csak épp van olyan nő ismerősöm, akik szeretnek "úgy" viselkedni mások férjével, amitől a jobbérzésűeknek kinyílik a bicska a zsebükben.

2015. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen smst smileyval szerintem nem pasi ír. Hiba volt smst küldeni neki. Egyszerűen rá kellett volna kérdezned, hogy találkozott e valakivel szombaton. Ha azt mondja senkivel, akkor nyilván hazudik, hisz tudod az smsből, hogy várta valaki. És nyilván azért hazudik mert nővel találkozott volna.


Ha pedig pusztán egy gyerekes anyukával barátkozik, akkor sem írna mosolygós üzenetet a nő, ha nem lenne köztük semmi. Illetve a férjed elmondta volna, hogy összejárnak babát levegőztetni.

2015. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem túl életszeru, hogy megkérdezi a férjétol, hogy kitol kapta az sms-t, és o pedig szépen egybol bevallja, hogy ha tényleg megcsalja. Most komolyan, a legjobb megoldás az lett volna, ha kovetkezo szombaton vele tartott volna a sétára.
2015. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gyanús, egy férfi ismerősöm se használja a " :) " smileyt, de azért nem egyértelmű jel. Szerintem jobb egyenesen (élőben) rákérdezni, mint taktikázni... Kíváncsi vagyok mit válaszol, bár ennyi idő alatt bármit ki lehet találni.
2015. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
86%
Pedig használnak :)-t a férfiak! Itt ugy latom, a kommentelők többsége úgy gondolja, hogy nem, de higyjétek el, hogy nagyon is használnak. Az én párom face beszélgetései mind a két fél részéről tele vannak vele, így ennyiből egyáltalán ne zárjuk ki, hogy egy fiu barat irta azt az sms-t. Viszont, mivel a kérdező azóta eltűnt, hogy elküldte az sms-t, gyanítom, hogy balhé van, ezért nem reagál :(
2015. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, a férfiak használják sms ben a "talizni" szót?


Rövidítésként gondolom a találkozni szó helyett.Mert szóban én nőiesnek találom....


Bocsi az offért, de ha már ez jött szóba...

A kérdezőnek már válaszoltam.

2015. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 Andi80018 ***** válasza:
80%
Na, mi lett végül? :-)
2015. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyenbkérdéseknél valahogy majdnem mindig eltűnik a kérdező, amikor túlbonyolódik a helyzet, és sok a kérdés. Csak nekem gyanús?

Meg az, hogy sokszor a kérdező a legészszerűtlenebb dolgot csinlálja, pedig sok hasznos tanácsot kapott. Nekem ez csak a têma továbbonyolításának tűnik. Ugyanis egy egyszerű és hasznos megoldással le lehetett volna zárni a témát.

Persze lehet valós is a kérdés.

A legjobb módja lett volna akkor azólni, hogy üzenet jött, és megkérdezni, kitől.

2015. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
Igen, lehet utólag az lett volna a megoldás. De én is tudom magamról, hogy abban a pillanatban biztosan elszínészkedtem volna hogy minden ok, nem láttam semmit...de csak azért hogy időt szerezzek magamnak hogy valami olyat találjak ki amiből tuti rájövök. Úgy viselkedtem volna hogy ne gyanakodjon és valami oknál fogva elkérem a telefonját. Nálunk mondjuk nem lenne nehéz, mert sokszor az én telefonomon nem megy a net ő meg ilyenkor odaadja a sajátját. Na mindegy, a lényeg, hogy a lehető legrosszabb megoldást alkalmazta a kérdező. Ha van egy kis sütnivalója a férjnek, ennyi idő alatt olyan sztorit talál ki hogy még magának is elhiszi.
2015. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!