Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem reagálja túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem reagálja túl? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk házasok 10 éve élünk együtt. Van egy kislányunk is most 3 éves. Régebben imádtam a munkám (tánctanár voltam) de a férjemnek nem tetszett így váltottam. Azért se örült neki,mert az exemmel dolgoztam együtt de csak néha-néha. (havi 3-szor kb) Most könyvelek itthon. Egyik barátnőmtől (az előző munkahelyemen a főnököm volt) kaptam egy megkeresést,hogy tudna nekem órákat adni heti 1-2 alkalommal.A férjem mikor ezt meghallotta teljesen kiakadt,hogy megbeszéltük,hogy nem fogom ezt többet csinálni. Kiskorom óta táncoltam és csak miatta hagytam ott a tanítást,mert szerinte az magamutogatás. De most,hogy a 2 munkát egyszerre is tudnám és csak 1-2 alkalom még így is teljesen kiborult. Szerintem totálisan túlreagálja. Természetesen ha nem megy bele nem vállalom csak jó lenne egy kicsit a szenvedélyemnek is élni. És mivel kicsiket tanítanék a lányunk is tudna hozzám járni. Próbáltam vele megbeszélni de mindig csak az a válasza,hogy számára ez olyan mintha elhagynám. De meg nem hajlandó magyarázni,hogy miért gondolja így.
2015. febr. 24. 12:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Uralkodik folotted, zsarol, feltekeny rad, na de kikre? Nem erdekli, hogy teged erdekel, a hobbid, csak amit o akar. Egy zsarnok.
2015. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Most min lepődtèl meg amúgy? Persze, hogy túlreagálja, feltételezem nem rúdtáncot oktattál, hanem valami modern vagy klasszikus táncot amin épeszű ember nem akadna ki.

Te élsz együtt 10 éve ezzel az emberrel, akiről tudod, hogy korlátozó -és ezáltal önző is, mert a te érdekeid eszébe se jutnak- és hajlamos az alaptalan féltékenységre... Most akkor miért lepődsz meg azon, hogy pont úgy viselkedik, ahoy eddig?

2015. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem de ezt csak én gondolom,hogy nem szeretné,hogy többet keressek nála. Csak akkor ezt megmondhatná. Mert előtte is többet kerestem csak mióta váltottam azóta kb ugyanannyit. Lehet ez a probléma?
2015. febr. 24. 12:32
 4/28 A kérdező kommentje:
Előtte nem volt ennyire ilyen. Persze nem tetszett neki a munkám ahogy nekem se az övé de megbeszéltük és mindketten váltottunk. Csak nem értem most min akadt ki.
2015. febr. 24. 12:34
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
azért sejtem mit szólna ha te is eltiltanád őt attól amit a legjobban szeret (pl. hobbi)... a férjed zsarnok ne hagyd magad
2015. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Elotte is ilyen volt, valld be legalabb magadnak. Mint irtad, nem tetszett neki a munkad, mert az exeddel dolgoztal par alkalommal havonta.

Hogy tobbet keresnel? Idiota a pali! Na de te elsz vele, engedd magad kantaron vezetni.

2015. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
A férjed egy nagyon önző ember, aki a tulajdonának tekint. Attól, hogy házasok vagytok, még nem parancsolhat neked, nem uralkodhat feletted. Azt megértem, higy szúrta a szemét, higy az exeddel dolgozz akár egy napot is. Ezesetben nincs szó ilyesmiről. Senki nem kívánhatja a másiktól, hogy a hobbiját feladja. Esetleg ha neki van valami szenvedélye, próbáld eltiltani tőle! Csak hogy érezze, milyen is az. Bár biztos megmagyarázná, hogy a kettő nem ugyanaz.
2015. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
A férjed betegesen féltékeny mániákus pszichopata. Ott hibáztál marha nagyot, hogy hozzámentél egy ilyen emberhez, és gyereket szültél neki. A férjed elmebeteg, te meg hülye vagy, hogy egy ilyen ember miatt feladsz mindent, amit szeretsz. Vagy törődj bele, és éld le az egész hátralevő életed nyakig gombolt ingben, a konyhában robotolva, vagy pedig szedd össze magad, és mondd meg neki, hogy nem korlátozhat. Ha nem tetszik, lehet menni.
2015. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem mentem volna hozzá egy olyan emberhez, aki "eltilt" a szenvedélyemtől.. Attól aki én magam vagyok.


Túlreagálja persze, de mégis mit vártál?!


Nem kellett volna váltani, ahogy neked sem kellett volna azt kérni tőle, hogy váltson.

2015. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Haha, kerdezo lepontoz mindenkit. Hat akkor eljen mint egy babu, zsinoron rangatja kedves ferje.
2015. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!