Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen tanács a helytálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanács a helytálló ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lányomnak 6 év 8 hónapja van barátja 2 éve menyasszonya,de a fiú 2 éve külföldön dogozik.

Havonta látják egymást.


Közös megegyezés alapján úgy döntöttek hogy nem vesznek külön telket vagy házat és ide építkeznek a mi udvarunkra.


Fel is épült a ház, körülbelül 36nm.

Már majdnem kész, szigetelés van hátra a festés és a burkolás plusz a bútorok meg vásárlása.

A lányomat a barátja eléggé elszámoltatja amiről most szereztem tudomást leginkább, bár eddig is hallhattam egy két telefon beszélgetést amiben hallottam már hogy miket beszél a lányom, hol volt, mikor indult, mikor érkezett kivel volt.

Ha itthon van sem hiszi el mert mondjuk képet kell küldeni vagy hasonlók.


A lányom viszont a munkahelyén megismert valakit.

Ő eladó, szóval a férfi, vásárló!

Teljesen azon van hogy meghódítsa a lányom, ebédet visz neki, palacsintát, raffaelot, bonbont stb mind ezek mellett sokat beszélgetnek. És tudom hogy a lányomnak sem közömbös, de mégis őrlődik és lelkiismeret furdalása van és nem akarja a barátját, vőlegényét elhagyni, mivel majdnem kész a ház és nagyon sok pénzt bele adott, hiszen a lányom szinte csak negyedét keresi meg így ő nem is vesz részt benne oly annyira.

Mégis őrlődik hogy mi van ha ez az új ember az ő igazija, nagy Ő je, és elveszti majd örökre bánni fogja, de természetesen zsákba macska, mert ha elhagyja a párját akkor az sem biztos hogy ez az új férfi a jó választás, hiszen ennek is vannak hibái, rigolyái amiket meg kell szokni.



mit tanácsoljak? Magamnak sem tudnék tanácsot adni, ezért kérlek benneteket hogy írjatok, ti teljesen kívűl állók vagytok ebben, semlegesek és lehet ti tudtok adni kézen fogható választ!



Lányom 23 éves lesz, a vőlegény 28 éves lesz, az új férfi 34 éves lesz.


2015. márc. 9. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem engedje el a mostani párját, akkor is, ha az újjal végül nem jönnek össze a dolgok. ami az anyagiakat illeti, a ti telketeken van a ház, nem? akié a telek, azé a ház. nem tudom mennyit költött rá a srác, de azért nagy részét vissza kellene neki adni, ha már mennie kell.
2015. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ki fogja forrni magát a helyzet


mert a nem döntés is döntés


én rájuk bíznám

2015. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem arról kell, hogy biztosítsd a lányodat, hogy csak a ház miatt nem kell a férfival maradnia. hanem ha kell, akkor segítetek kifizetni a férfit (aki egyébként hülye, mert jogilag nem illeti meg semmi).

viszont ti utalással fizessétek ki, hogy legyen nyoma, ha esetleg későbbiekben perelni akarna. a közleménybe is írj valami házzal kapcsolatos szöveget, amitől beazonosítható lesz, hogy azt a házat törlesztitek.

de a lényeg tehát nyugtasd meg a lányodat, hogy csak a ház miatt ne maradjon vele, hanem attól függetlenül döntsön.

2015. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem eleve hülyeség volt addig mindenféle házépítésbe meg hasonlókba belefogni amíg az illető külföldön dolgozik. Bármi történhet akár még ő is megismerkedhet külföldön valakivel.


Már akkor le kellett volna állítani őket amikor ez az ötlet megszületett, a pénzt félre lehetett volna tenni és ha majd visszajön végleg külföldről meg minden faja, akkor le lehet ülni és megbeszélni, hogy akkor hol legyen a kuckó.


Szóval ez már egy rontott szituáció, tovább egy 23 éves lánynak szerintem a havi egyszeri találkozás a párjával az semmi, egy ilyen külföldözés még eldöcög egy masszív, biztos alapokon nyugvó társközösségben, de szerintem itt ez kevés.


Hogy ennek hatására vagy alapvetően ösztönszerűen kacsintgat a lányod másfele azt csak a jó isten tudná megmondani, de a tény attól még tény marad és ha a lányod elfogadja a bonbont meg stb. akkor neked itt túl sokat nem kell tanácsolnod mert akkor ő már döntött, neked inkább abban kéne tanácsot adnod, hogy akkor a párját a beleölt pénz miatt hogyan kártalanítsátok.


Annyit azért még hozzátennék mindettől függetlenül, hogy a jelenlegi udvarló és a lányod között elég nagy a korkülönbség, szóval fellángolásnak elmegy, de hossztávon sok problémát is okozhat, de ez esetben ez teljesen irreleváns, lányod szakítani akar, ennyi.


Vőlegényről nem sokat írtál, csak hogy elszámoltatja, hát lehet ő is érzi a veszélyt, hát kitartást neki, azért ez sem lesz kis pofára esés.

2015. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó, ez a válasz nagyon jó, nagyon tiszta gondolkodásra vall.
2015. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!