Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem van 5 éve de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem van 5 éve de még mindig az expasimat szeretem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtünk aztán egyszer csak nem találkoztunk többet.
2015. márc. 10. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Szeresd inkább a férjedet.
2015. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Elég szokatlannak tűnik számomra, hogy valaki úgy megy férjhez, hogy az előző kapcsolatát még nem zárta le. Mindazonáltal - ha szükséges, még pszichológus segítségével is - de próbáld tisztázni magadban ezt a dolgot, mert óriási baklövés lenne egy működő kapcsolatot borítani egy olyanért, ami veszett fejsze nyele. Ráadásul a férjeddel szemben sem korrekt dolog.
2015. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Ez pszichológia. Mindig az kell ami nem lehet a mienk. Ha nem

gondolsz rá, akkor idővel jobb lesz talán. Azt már csak te tudod, hogy hogyan szivatod magad.

2015. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Van egy ilyen film is, a Sean Penn játssza a főszerepet, Életem szerelme a címe.

Én a te helyedben megnéznék pár ilyen filmet, és elgondolkodnék. Nyilván majd bemutat pár alternatívát arra, hogy lehet dönteni.

Hol van az exed? Lehet, ha újra látnád, rájönnél, hogy csak ábránd volt a szerelem, és nem is igaz?

Mondok neked egy történetet:

szerelmes voltam egy külföldi fiúba, nem történt köztünk semmi komoly (szex se), aztán egyik nap hiába vártam rá, nem jött. Rá pár napra láttam egy lánnyal. Meg se csókolt soha, tehát ő nem hibázott. Kivéve, hogy nem mondta meg h nője van és nem jött el a randira. Eltelt pár hónap és felvette velem a kapcsolatot, én addigra hazajöttem. Bocsánatot kért, én meg is bocsátottam neki. Aztán majdnem 2 évig tartottuk a kapcsolatot, végül kattant az agyam, hogy én visszamegyek hozzá. Ő várt rám. Aztán visszamentem, kerestem munkát, de féltem találkozni meg aztán a munka miatt elhúzódott, de találkoztunk. És semmi! Azt hittem, hogy szeretem. De megláttam és semmi! Aztán kis idővel később újra találkoztunk és lefeküdtem vele. És rájöttem, hogy ennyi, én már nem szeretem. Pedig hittem, hogy igen!

Nyilván a te történeted más, de nem lehet, hogy csak egy érzéshez ragaszkodsz, ami nincs is? Hogy valami nem stimmel az életedben, házasságodban, és te az exed iránt érzett szerelemmel akarod kitölteni?

De nyilván az is lehet, hogy még mindig ő az igazi.

Szerintem találkozz vele - nyilván meg ne csald a férjed! Hidd el, egy találkozás sok-sok kérdésre választ adna. Aztán, hogy utána mi lesz... az kérdés.

Lehet, oka van, amiért még mindig szereted. Lehet semmi jelentősége. De szerintem amíg nem tisztázod magadban, ne mondd el a férjednek.

2015. márc. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Ásd el magad.
2015. márc. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Elég szemét és lelketlen tett volt ez tőled, hogy ilyet tettél a "férjeddel". A minimum lenne, ha elmondanád neki őszintén, HA EDDIG NEM TETTED.
2015. márc. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Az történt velem is, mint a négyes válaszolóval.

Nem volt jó, nem érdemes illúziókat kergetni, elmegy melletted az élet.

5 évet pocsékoltam a se ki-se be külföldi kapcsolatomra.

Hülye voltam?

Igen!

Ne vágyj arra, ami már nem a tiéd, nincs értelme, hidd el, sehova nem vezet.

2015. márc. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Akkor miért mentél hozzá a jelenlegi férjedhez?
2015. márc. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 acelsziv ***** válasza:
62%
jókora patkány vagy. Ha nem szereted a férjed mi az anyádért mentél hozzá? És miért vagy még vele, tönkretéve az ő életét is? Benne tartod egy hazugságban mert annyi gerinc nincs benned, hogy megmondd neki az igazat. Hánynom kell tőled.
2015. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz döntés összeházasodni valakivel, akit nem szeretsz, mert az előzőt szereted. Hazudsz neki, és magadnak is, ez nagyon nem tisztességes. Válj el, mondd el a férjednek az igazat, és tedd rendbe magad. Persze abba ne reménykedj, hogy majd a régivel ásó-kapa, mert ez nem lesz így. Ha ő is szerelmes lenne, lett volna beléd, működött volna a kapcsolatotok, akkor most az ő felesége lennél. A férjed mit gondol erről, mit érez, ő látja értelmét ennek a házasságnak? Az nehezen elképzelhető számomra, hogy szerinte minden rendben van veletek. Miért mentél hozzá?
2015. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!