Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy kezelitek, ha a férjetek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek, ha a férjetek/feleségetek csúnyán beszél veletek?

Figyelt kérdés

A férjem k.... anyázott, elküldött az anyám p...ba egy vitában, amit - megjegyzem - ő provokált.

Nem először történik, és nem tudom, hogy érhetném el, hogy többé ne forduljon elő.

Lehetnek a viták hevesek és szenvedélyesek, de úgy vélem, van egy határ (verbálisan is), amit nem volna szabad átlépni.


2015. márc. 12. 11:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hogy kaptam egy sürgős munkát, amit 4 órán belül be kellett fejeznem, ő meg közben egyfolytában beszélt hozzám, kértem, hogy hagyjon dolgozni, várja meg, amíg végzek, de aztán egyre jobban felhúzta magát, és megjegyzéseket tett. Mondtam, ne csinálja, mert vita lesz, és most nem tudok vele foglalkozni.
2015. márc. 12. 12:09
 12/27 A kérdező kommentje:
A pontozással nem kéne törődni, én nem pontozok, de látom, hogy valaki bőszen űzi - vagy csak a rendszer csinálja...
2015. márc. 12. 12:10
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

most nem kapott a kisfiú fél perc odafigyelést?!

huh vannak itt bajok

2015. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hozd elő teljesen nyugodtan egy alapállapotú pillanatban, hogy ilyen többet nem fordulhat elő, mert akkor hamar vége lesz ennek a kapcsolatnak. Ennek köze nincs a "jeves és szenvedélyes" vitához, inkább a mérhetetlen primitívséghez.
2015. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

OEdig a 2-esnek tökéletesen igaza van.


Ha normális párt választottál volna, akkor elö sem fordulhatna, hogy ilyen stílusban beszéljen (nemcsak veled, mással sem.)

2015. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Pont ezért mondom, hogy értelmetlen, mert 1. nem válaszoltok a kérdésre, 2. kevés ember (és ha te közéjük tartozol, gratulálok) nem szembesül gondokkal a házassága/párkapcsolata során, melyek közül nem mindet látta előre.
2015. márc. 12. 14:50
 17/27 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom, te sem tegnap ismerted meg a férjedet és házasodtál össze vele azonnal. Ha meg elötte megismerted, akkor miért lep meg, hogy így beszél veled (is)?



Aki trágárul beszél, az idövel veled is úgy fog - ezért magadra vess, ha ilyen emberhez mentél hozzá.

2015. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Az en ferjem egyszer probalt meg igy beszelni a 25 ev alatt.

A lehulese utan masnap elmagyaraztam neki hogy igy nalunk a mi csaladunkban senki nem beszel es en ennel tobbet erek.

Azt is elmodntam neki ha meg egyszer ilyen ocsmanysag jon ki a szajan akkor egyszeruen elfordulok es otthagyom beszede kozben.

Bocsanatot kert es tobbet nem fordult elo.

2015. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem kezelném sehogy, mert nem is lennék azzal aki így viselkedik. Egyszerűen az első alkalom után dobnám a francba, nem mennék hozzá. Azt meg nem hiszem el, hogy házasság előtt nem volt ilyen eset, csak utána.
2015. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

1. nem beszél így velem, mert TISZTEL, hogy ne tegye

2. miért picsogsz?! Te választottad, hát edd is meg, amit főztél - én a második ilyesmi beszólására hagytam volna el... te vele vagy még, hát ha ennyi eszed van...

2015. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!