Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Reálisak az elvárásaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reálisak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk még huszonévesek, de nekem határozott elképzelésem van a házasságról és a család dolgokról.

Egyrészt fiatalabban szeretnék szülni 25körül, főleg hogy kettőt szeretnénk.

Másrészt nem akarok sokáig csak "járni valakivel", nekem fontos, hogy bizonyos idő után legyen együttélés, eljegyzés, házasság és csak ezek után gyerek.

Látom a környezetben hogy sokan úgy szülnek hogy csak 4-5éve együtt vannak, járnak. Aztán a pasi lelép minden gond nélkül.

Én nem a barátomnak akarok szülni hanem a férjemnek. Nekem fontos a papír, nem a vallási része, hanem a hivatalos, ha történik valami, igenis én legyek a hozzátartozó. (egy ilyen párkapcsolat volt az egyik barátnőmnek, kisemmizte a család miután a barátja elhunyt, mert nem volt semmilyen papír a kapcsolatról, készpénzt adott mindenbe, ottmarad minden nélkül).


2015. márc. 12. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
9: Kérdező, most láttam csak az utsó hszedet, hogy mások mit mondanak neked erről, meg ha lenéznek emiatt téged tojjál rájuk, nem te gondolkodsz ettől még hülyén.
2015. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Igazad van:) Szerintem reálisak. Én sem szültem volna házasság előtt. (Most már úgy néz ki házasságba sem)


Az a nagyon nagyon fontos, hogy akivel ilyesmit tervezel, beszéld meg vele, hogy neki mik a tervei, még összeköltözés előtt tisztázzátok, és ne úgy, hogy majd ez lesz majd az lesz (aztán addig halogatja amíg le nem lépsz, vagy fel nem adod az álmodat), hanem konkrétumokat.

Ha nem egyeznek az igényeitek, akkor vagy elfogadod az élettársi kapcsolatot véglegesnek (ilyen is van), vagy keresel hozzád illőbb férfit, akivel egyezik a jövőképetek.

Ha neked fontos a házasság, akkor nem javaslom a lemondást róla, mert mindig ott fog motoszkálni a fejedben a dolog...

2015. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
Házassági szerződést is íratsz?
2015. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ha neked fontos a házasság akkor tegyél úgy. Házasodj össze majd a pároddal. Én is hiszek a házasságban, egy pluszt ad a kapcsolathoz, a házasság az összetartozás jele.
2015. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13%
Na a kérdező tipikus példája annak az embertípusnak, aki mindennemű mélyebb érzelemre alapvetően képtelen, önző; tök mindegy ki, csak vegye el azonnal, és szülhessen gyorsan 1-2-t a nagyvilágba, szintén mindegy milyen alanynak, mert ugye ha 3 hónap után elveszi az adott fazon feleségül, az nagyobb jelentőségű, mintha valaki évekig kitart mellette szeretetben, megértésben, de nem akar sietni a házassággal.
2015. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a rengeteg önkényes feltételezést minek alapján alkottad meg? Szövegértés....?
2015. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Én férfiként ezt a hozzáállást abszolút respektálom. Mi 2 éve vagyunk házasok a feleségemmel. Online társkeresőn ismertem meg, ő jelölt meg, úgy, hogy a profilomban az volt, hogy feleséget keresek, akivel családot szeretnék alapítani, szóval tiszta lapokkal játszottunk mindketten.

Jelenleg mindketten dolgozunk, és nemsokára tervezzük az első babát.

Nyílván nem magának és nem is nekem szüli, (főleg nem a kormánynak), hanem kettőnk döntése ez.

Támogatni fogom a terhessége alatt és a szülés után, mert ez a természetes: egy férfi így tud hozzájárulni a család jólétéhez.

2015. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk azért vicces, hogy egy barát könnyen lelép a gyerekszülés után, mert nem köti össze őket semmi, bezzeg egy férj. Ha egy gyerek nem összekötő kapocs, akkor egy papír se lesz az. Persze akarj házasságot, de ne azért, hogy bebiztosítsd magad, mert ha már amiatt nem lép le a férjed, hát elég szörnyű házasság lesz.
2015. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igen
2015. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!