Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatal feleségek! Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal feleségek! Mivel töltitek ki a napjaitokat?

Figyelt kérdés

Én dolgozom, emellett tanulok, otthon nyelveket tanulok, ellátok egy háztartást, olvasok, rajzolok, néha fordítok, hobbi szinten írok is. Néha elmegyünk a párommal sétálni, vagy barátokkal beülünk valahova. Nyártól rendszeresen sportolni is szeretnék. Mégis úgy érzem, sok a 24 óra egy napba, így is rengeteg felesleges időm van,haszontalannak érzem magam.


Ti mivel töltitek ki a napjaitokat?


2015. márc. 14. 12:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? en dolgozom , este hazajottem , pihenek , fozok , neha hetvegen szulokhoz megyunk ... es unalmamban netezek :)
2015. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

21 vagyok.

Én is szoktam netezni persze, csak úgy érzem, van egy csomó energiám, és nem bírok megmaradni a fenekemen :D

2015. márc. 14. 12:33
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem a kérdés inkább dicsekvésjellegű. Ha ennyi hobbid van, kétlem, hogy unatkoznál, és azt sem igazán értem, mikor van minderre időd.


Nekem is sok hobbim van, szívesen olvasok, rajzolok, festek, varrok, ami az otthoni dolgokat illeti, de imádok kimozdulni, túrázni is.


Ha most belegondolok, hogy 5-kor érek haza munkából, és heti 1-3x továbbképzésem van (változó, de ebből 1 vagy 2 alkalom munkaidőben megy), akkor meg először 7-re...


Mi közösen látjuk el a háztartást és együtt is főzünk, hiszen mindketten dolgozunk. Ha belegondolok, akkor ha napi 1 óránál több időt szánok a hobbijaimra, az még sok is, mert utána alig marad idő a férjemmel lenni.


Szóval te vagy varázsolsz, vagy csak kb. 4 órában dolgozol, mert máshogy nem megy.

2015. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem dicsekszem, tényleg van egy csomó időm hülyeségeken gondolkozni. Bevásárolni együtt szoktunk.
2015. márc. 14. 12:34
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, 4 órában dolgozom, és 4 óra iskola.
2015. márc. 14. 12:35
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyi idod van ennyi minden mellett, akkor vagy ne alszol, vagy amit csinalsz, csak feluletesen csinalod, beleertve a tanulast es munkat is.
2015. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hogy lehet felületesen dolgozni?

Alszom, napi 8 órát kb.

2015. márc. 14. 12:39
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd ki, mert amint lesz egy gyereked kapásból a visszájára fordul minden és arra se lesz időd hogy netezz egy kicsit.
2015. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Férjem,gyerek,háztartás,sport,pasim,cégem ügyei...én pont azt érzem,hogy kevés a 24 óra.



27/N

2015. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

De áruld már el, ezt mégis hogy? 4-4 órát nem vagy otthon, + utazás a két különböző helyre, az legalább 9 óra + reggeli készülődés fél-1 óra. Plusz a háztartás egyedül a tiéd, az még napi 1 óra megvan azért. Tanulni sem árt, de ha könnyen megy, elég napi fél óra... már is 11,5-12 órád elment a napból, és egy átlagember 6-8 órát alszik.

Maradt 4-4,5 órád valamit csinálni, és még nem vacsoráztál, nem fürödtél, nem töltöttél időt a pároddal...

2015. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!