Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatal feleségek! Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal feleségek! Mivel töltitek ki a napjaitokat?

Figyelt kérdés

Én dolgozom, emellett tanulok, otthon nyelveket tanulok, ellátok egy háztartást, olvasok, rajzolok, néha fordítok, hobbi szinten írok is. Néha elmegyünk a párommal sétálni, vagy barátokkal beülünk valahova. Nyártól rendszeresen sportolni is szeretnék. Mégis úgy érzem, sok a 24 óra egy napba, így is rengeteg felesleges időm van,haszontalannak érzem magam.


Ti mivel töltitek ki a napjaitokat?


2015. márc. 14. 12:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Es megis mit dolgozol es hanytol hanyig pontosan? Mindennap dolgozol? Csak mert en amikor dolgoztam akkor 6kor keltem, 7kor indult a buszom, fel hatra ertem haza. Vizsgaidoszakban ezután este 10ig tanultam, meg sokszor hétvégén is, a férjemre nem jutott elég idő nemhogy hobbira vagy bármi másra. Hétvégén takaritottam, meg ha jutott ra idő akkor a férjemmel foglalkoztam, meglátogattam esetleg a szüleimet. Szóban vagy igaza van itt az előttem szolonak es csak "tanulgatsz" vagy őszintén nem tudom hogy jut mindenre időd es energiád. Teszem azt hazaersz 12-re, esetleg főzöl, az minimum fel-1 ora, utána esetleg tanulsz a sulira 1-2 ora, hobbira forditasz 1-2 órát, ferjeddel vagy, takarítasz 1-2 órát a köztes időben netezel...el is megy a nap es elég változatos volt egy átlag emberéhez képest. Megis mit tudnál csinalni még vagy mire lennel még energiad? En mar meló utan tok ki vagyok purcanva...
2015. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Pincérkedem, de a munkahelyem csak 10 percre van.
2015. márc. 14. 12:53
 13/26 A kérdező kommentje:
Hétfő-szombat
2015. márc. 14. 12:54
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es, férjem, pasim?:D
2015. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az akkor is 20 perc oda-vissza, + suliba külön kell menned.
2015. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
93%
Szülj egy gyereket és nem fogsz unatkozni, ő majd leköti minden idődet.
2015. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak nyártól sportolsz?


Ha ennyi energiád van,kezdj bele egy új sportba!

2015. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%

Én általában 9 órát töltök a munkahelyemen. Elég stresszes, pörgős melóm van, mire hazaérek úgy érzem csúnyán fogalmazva, mintha leszívták volna az agyamat.Sportolni járok, találkozom néha a barátaimmal, de nem mondanám, hogy túl sok energiám marad a munka utáni tevékenységekre. A párommal közösen látjuk el a háztartást, főzünk és együtt vacsorázunk. Hétköznap elég ritkán mászkálunk már el, örülök, ha egy pörgős na után leülünk és otthon csinálunk valamit. Hobbira, kiadósabb programokra max. hétvégén van idő.


N/31

2015. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy csinálod.


Én minimum napi 8 órát melózok, de néha jut még otthonra is, mert az állásom mellett kisebb vállalkozásom is van. Napi egy óra elmegy BKV-ra, heti egy napot pedig suliban vagyok, mert még tanulok is. Egyszer elmegyek jógázni, ez kb. 2-3 óra, aznap este 10-re érek haza...

Egyszer pedig eljárok úszni, ez ugye alkalmanként utazással minimum 3 óra, tehát munka után megint csak késő estig elviszi a napot. A a maradék napokon próbálom a háztartást egyenesben tartani - már persze párom segítségével, főzni, mosni, takarítani stb.

Már filmet nézni is inkább hétvégén van időnk, és így is éjfél felé fekszünk minden nap.

2015. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én dolgozok, 5 fele érek haza. Szabadidőmben dolgozok a disszertációmon, takarítok, főzök, olvasok, sorozatokat nézek, nyelvet tanulok. A féjemmel együtt szoktunk sorozatokat filmeket nézni, sétálni a kutyával, mozizni, plázázni, iszogatni, vacsizni, biliárdozni, dumálgatni. Úgy érzem, hogy semmire sincs elég időm.
2015. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!