Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatal feleségek! Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal feleségek! Mivel töltitek ki a napjaitokat?

Figyelt kérdés

Én dolgozom, emellett tanulok, otthon nyelveket tanulok, ellátok egy háztartást, olvasok, rajzolok, néha fordítok, hobbi szinten írok is. Néha elmegyünk a párommal sétálni, vagy barátokkal beülünk valahova. Nyártól rendszeresen sportolni is szeretnék. Mégis úgy érzem, sok a 24 óra egy napba, így is rengeteg felesleges időm van,haszontalannak érzem magam.


Ti mivel töltitek ki a napjaitokat?


2015. márc. 14. 12:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%

Azt elhiszem hogy jut időd hobbikra is, de hogy emellett unatkozol, azt már nem. Ez erős túlzás és fizikai képtelenség. Igazuk van az előttem szólóknak.


A kérdésre válaszolva a háztartást látom el és a gyereket. Hamarosan megszületik a második, ezért a sulit csak szeptembertől folytatom. Bőven kitölti(k) a napjaimat úgy, hogy estére hulla vagyok. Szeptembertől bejön a suli is - ahogy említettem. Unatkozni akkor sem fogok. Aztán amint a legkisebb is lesz akkora, megyek dolgozni. Akkor sem fogok unatkozni, ez is biztos.


22/N

2015. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Reggel fél ötkor kelek, dolgozok, mint egy ló, elég megerőltető fizikai munkát, délután 5 után hazaérek, a férjemmel együtt ellátjuk az állatokat, lassan itt a kerti munkák ideje, azt is rendezzük, megfőzöm a vacsorát, fürdés és esek be az ágyba, mint hulla. Még kérdés? :(
2015. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz,ha szabad ilyet kérdezni?
2015. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én csak leszek feleség, nyáron, de nem hiszem, hogy a papírtól változna valami a napirendemben.


Általában napi 8 órát dolgozom, de rugalmas munkaidővel, úgyhogy néha 10-et, 11-et, máskor 6-ot, 7-et...Ennek ellenére az egész napom eltelik. Mire elindulok és mire hazaérek az 1-1 óra. Ha épp 8 órát dolgozom is, még egy fél óra, míg ténylegesen lezárom a napomat és elindulok haza...vásárolok...kicsit főzök...megnézünk egy aktuális sorozatot a párommal, másra nagyon idő nincs hét közben. Néha még találkozunk barátokkal hét közben, társasozunk, ilyesmi, de elég ritkán van energiám erre, pedig szeretném gyakrabban. Hétvégén általában képzésekre járok, ritka, hogy szabad hétvégém van. Szabadidőben mostanában még kicsit az esküvőt szervezzük, széthordjuk a meghívókat az elkövetkezendőkben.


Én sem értem mitől van időd unatkozni.


24-L

2015. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Reggel nyelvtanfolyam (1 óra), utána megyek az irodába, napi 8 óra munka, utána egy óra edzés, mire hazaérek a férjem megfőz, együtt eszünk, beszélgetünk, elmegyünk valamerre kettesben, de 9-re már hazaérünk, 10-kor ágyban vagyunk. Háztartást vezetni egyedül, eszemben sincs, szombaton szoktunk együtt kitakarítani. Hetente egyszer találkozok valamelyik haverommal, vagy csapatépítő program van, hetente egyszer ő megy el valamerre a barátaival. A hétvégét együtt töltjük, kirándulunk, wellneszelünk valamerre, fallabda, falmászás. Kitöltjük az időnket. Emellett pedig végzős vagyok egy igencsak nehéz mérnöki szakon, nappalin. Nem, nem érzem, hogy kevés lenne a 24 óra. :D Szerintem kezdj el most sportolni valamit, minek várnál nyárid?

23/N

2015. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Vállalj gyereket! Tuti nem fogsz unatkozni!
2015. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!