Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek mit tennétek ha a feleségetek a házasságotok alatt hirtelen megváltozna?

Figyelt kérdés

Pl: Sáros cipővel lépnétek be a nappaliba és emiatt fizikailag bántalmazna, vagy akkor is ha mondjuk asztalra kiöntenétenek a vörös bort, akkor meg lekeverne egy pofont nektek.


Ha meg rá néznétek egy másik csajra,akkor is kiakadna csúnyán, de nem a másik nőre, hanem rátok és újból fizikailag bántalmazna titeket.


Ilyen esetben mit tennétek? Vissza ütnétek?



2015. márc. 15. 15:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem klimaxol, mert még gyerekünk sincsen, friss házasok vagyunk.


De mint mondtam, ismerem az exét a feleségemnek, szerinte akkoriban is meg volt ez a mérges énje.


A párom az exének mindig sör alátétet rakott, hogy ne fröccsenjen mellé, de a sörnek pontosan rajta kellett lennie a söralátéten egy bizonyos ponton az asztalon, egyszer nem úgy volt és az exéhez vágta a sörös üveget, akinek súlyos arc sérülései lettek az arcán, hiszen fejbe vágta, ölteni kellett, de utána elsímitották ezt az esetet, nem fordult senkihez se az exe.

2015. márc. 15. 21:37
 12/22 A kérdező kommentje:
Az exe egy két méter pasi volt, én meg sokkal alacsonyabb vagyok és nem vagyok egy kidobó alkat, más a foglalkozásunk is. Előző párja biztonsági őr volt, én meg szellemi foglalkozású vagyok.
2015. márc. 15. 21:48
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de ha igaz, amit az exről írsz, akkor az nem igaz, amit a kérdésben írtál. NEm változott, eddig is ilyen volt... melyikben nem mondasz igazat???
2015. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

"Miért lépsz be sáros cipővel?Én is hozzád vágnák valamit." Én pedig hozzád egy nyelvtankönyvet.


Kérdező: megszabadulnék egy ilyen nőtől.

2015. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nézd összeköltözés nálam akkor jött, amióta komolyabb fordultak iránta az érzelmeim, előtte nem tudom miért, de egy kedvesebb, humorosabb, jófejebb csajszi volt, amióta összeköltözünk, azóta olyan mintha egy fekete özvegy lenne, aki csak arra vár, hogy a legapróbb hibát elkövessem, máris ordít, karmol, üt, hozzám vág.


Egyébként exének nem akartam elhinni, abba a hitben voltam, meg arra neveltek, hogy a nőket védeni kell, mert gyengék.

2015. márc. 15. 22:19
 16/22 anonim ***** válasza:
A feleségedet nem bántalmazták gyerekkorában? A párkapcsolatokba azt visszük amit láttunk kiskorunkba a szüleinktől. Valószínű a szüleitől látta ezt a viselkedést.Ülj le vele és kérdezd meg miért csinálja.KOMMUNIKÁCIÓ ennyi idősen már tudnod kellene, hogy ez az alapja a kapcsolatnak.Mellesleg egy nőt sose ütünk meg!És ha egyszer már a feleséged akkor vagytok olyan viszonyba, hogy ne itt kérdezz hanem a feleségedtől.
2015. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A múltjáról semmit se árul el, se nekem, se az exének, olyan mintha egy vadonatúj ember lenne, próbáltam nyomozni utána, de semmi.


Ebből következően családjáról se tudok, mert lehetetlen dolgokat talál ki: A szüleivel azért nem találkozhatok, mert külföldönre költöztek és őt a nagymamája nevelte föl, aki azóta meghalt.


Egyébként eltartott nő a nejem, soha nem dolgozott életében.

2015. márc. 15. 23:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Szóval fizetsz a verésért. Ezek után tényleg nem sajnállak.
2015. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha ennyire titkolózik,akik valami tragédia lappanghat a háttérben a gyerekkorából.

Másrészt menjen dolgozni,tanulja a beilleszkedést,társas kapcsolatot.Lehet,megkattant a bezártságtól.Ez csak rosszabb lesz,ha még gyermeket is vállaltok.

2015. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bocs,akik helyett akkor.
2015. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!