Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek mit tennétek ha a feleségetek a házasságotok alatt hirtelen megváltozna?

Figyelt kérdés

Pl: Sáros cipővel lépnétek be a nappaliba és emiatt fizikailag bántalmazna, vagy akkor is ha mondjuk asztalra kiöntenétenek a vörös bort, akkor meg lekeverne egy pofont nektek.


Ha meg rá néznétek egy másik csajra,akkor is kiakadna csúnyán, de nem a másik nőre, hanem rátok és újból fizikailag bántalmazna titeket.


Ilyen esetben mit tennétek? Vissza ütnétek?



2015. márc. 15. 15:32
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A munkát én is ajánlottam neki, hiszen nálám a szüleim is dolgoznak, de a párom szerinte a nőnek a háztartás vezetése a feladata, (de elvárta, hogy bejelentsem a cégembe, így kap némi pénzt anélkül, hogy bármit is csinálna).


Ha azt nézzük, neki csak tényleg annyi dolga van, hogy eljár bulizni, barátnőivel megy a színházba vagy a moziba, vásárol, néha főz, meg nagy baráti estéket rendez az én házamban, szóval nincs ellenére a jólét, nem emiatt idegbeteg.


Elhihetitek, hogy mindent megadok neki.

2015. márc. 16. 21:58
 22/22 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező, elég szerencsétlen vagy...

Ki van fényesre nyalva a se.gge, te meg hagyod hogy üssön...:(

Én mit tennék? Közölném vele, hogy idegbeteg, ilyet normális ember nem csinál, majd közölném, hogy vagy szakemberhez fordul vagy elválok.

2015. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!