Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszafordítható egy negyvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafordítható egy negyvenes feleség a nőiesség irányába?

Figyelt kérdés

Évről évre egyre kevésbé ad nejem magára. Hiába próbáltam rávezetni finoman, majd hasztalan beszéltem vele erről, nem változik a helyzet.

Érzem, hogy egyre rondábbnak tartja magát, ami miatt egyre rosszabb az önbecsülése, így még inkább elhagyja magát. :-(

Tíz éve még derékig érő göndör hajzuhataga volt, manapság amolyan semmilyen a haja, ami egyre fogyatkozik. Befesteti 1-2 havonta, ám levágatni nem akarja rövidre. Többnyire hátrafogva hordja, amitől még rondább a töredezett végű arasznyi izé.

Pedig mennyi rövid, divatos, csinos fazon létezik!

Fogai tönkrementek akárcsak nekem. Én járom a szájsebészetet, amire őt én nem tudtam rávenni, ám a fogfájás a közelmúltban igen.

Egyéni vállalkozóként dolgozik, ezért is szükséges lenne a jó megjelenése, ám némelyik takarítónő sokkal különbül öltözik nála. Pedig néhány éve tudott nagyon csinos lenni.



2015. márc. 16. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez nagyon egyszerű. Kezdjen el Ön "szépítkezni". Eddzen, szoláriumozzon, járjon fodrászhoz és öltözködjön mindig kitűnően. Biztos vagyok benne, hogy a felesége nem fogja ezt annyiban hagyni. Persze benne van a pakliban, hogy félrelépésre gondol, de ha Ön nem ad okot a féltékenységre, félelemre semmi ok.
2015. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az okot kellene keresni,hogy miért lett ilyen?!

Ha a haja ennyire hullik,valóban le kellene vágatni és ujra lenöveszteni,ha ragaszkodik a hosszu hajhoz.

Igen visszaforditható,ha az illetõ is ugy akarja.

Segits neki,de ne rossz megjegyzésekkel.

2015. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondolnék, leírta saját magát nőként. Úgy van vele, hogy a férjének így is megfelel, ha meg nem, akkor is mindegy, ő már nem szép, sosem lehet olyan, amilyen lenni szeretne, úgyhogy inkább kár időt vesztegetni ilyesmire. Úgy látszik saját magától már nincs igénye arra, hogy szép legyen. Komoly beszélgetésre lenne szükség, ha legalább a párkapcsolat még fontos számára, talán a férje kedvéért odafigyel egy kicsit saját magára is. Ha viszont már a házasság sem számít, akkor teljesen mindegy lesz számára, mi az igénye a férfinak, és féltékennyé sem igen lehet tenni, mert nem érdekli. Ha szép szóval nem megy, akkor már kizárólag akkor fog magával törődni, ha egyszer magára marad, és megrémül attól, hogy egyedül kell leélni az életét. Vagy még akkor sem.
2015. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát igen, kb temeti már magát.. az élet más területén is ilyen kedvetlen? írtad, hogy próbáltál már beszélni erről de nem hatott rá, nekem az jutott eszembe, hogy egyenlőre hanyagold ezt a területet, de talán más dolgokban próbálhatnád növelni az önbecsülését pl jaj de finomat főztél, szuperül megcsináltad ezt vagy azt, értékelem, hogy bla-bla-bla. kedveskedhetnél neki programokkal, szál virággal, mittudomén. hátha ez kibillenti a depiből, úgy már könyebb lesz rátérni az ápoltságra, ha jobban érzi magát úgy általában. (munkahelyi, egyéb gondjai nincsenek?)
2015. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, valamilyen egészségügyi probléma van a háttérben, megkockáztatom, a szexuális élete is elég ramaty állapotban lehet. Általában az ilyen emberek hagynak fel a külsejüket illetően, lehet, agyonszedte magát valamilyen gyógyszerrel, és teljesen felborult belül neki minden.
2015. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, a 40 az pont egy jó MILF
2015. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


6-os! Nekem mindig is bejöttek a MILF-ek ;-)

Tagadhatatlan, volt néhány idősebb barátnőm régebben, 20-30-as éveimben. A legtöbb fiatal elbújhatott mögöttük nőiességben.

Sajnos soha nem gondoltam volna, hogy mikorra nejemmel negyven fölé érünk ennyire leadja az igényeket. Harmincas éveiben vonzó volt, nőies, stílusos.


Az elmúlt években egyre többet agyalok azon, Én mit ronthattam el? Miben lehetek én hibás, mitől lehetek rossz férj, hogy ezt hozom ki belőle.

Oly sok mindent megtettem már érte, oly sok mindent elnéztem neki, számtalan esetben támogattam...

Nagy a valószínűsége, egy Lúzer (loser) vagyok.

A legtöbb nő, olyan férfiról álmodozik, aki mindenben támogatja, segíti, megértő, kedves, udvarias, nem iszik, nem dohányzik, dolgos, szorgalmas, szereti a gyerekeket, stb...

Sokszor érzem úgy, át kéne fordulnom a pasik rosszabb irányába és arra haladnom. Haverok, pia, buli, foci, alkalmi nőcskék...

Ha nem lennék lúzer, nem itt siránkoznék, nem érdekelne az egész, belevetném magam a nagybetűs éjszakába.


"Hány éves vagy királyfi? ...És még hiszel a mesékben?" /Markos-Nádas


Igen, az intim életünk is romokban van. :-(

Legutóbb, mikor próbálkoztam feléje, kijelentette, neki ez már eszébe sem jut. Egész nap annyi dolga van, hogy ez már nem is érdekli. :-o

Hülyeség! Mindig is volt dolgunk, az élet már csak ilyen. Amikor én napi 10-12 órát dolgozom, itthon is elvégzem a tennivalókat, akkor is van szexuális igényem.


Szakembert is javasoltam már neki többször, de hallani sem akar róla. :-(

Célozgatok neki, hogy ez a frizura, ruha, ill. stílus milyen jól állna neki, de egyik fülén be, a másikon ki.


Mielőtt valaki ajánlaná, hogy többet segítsek itthon neki, elmesélném: Nejem viszi a csemetéket reggel. Én délelőtt dolgozom, majd hazajövök, hazahozom egyik vagy mindkét gyereket. Mosogatok két naponta, a takarítás az én feladatom, mindig is az volt, az övé a főzés. De mivel hétköznap sokszor délutánig, estig dolgozik, így általában csak hétvégén főz. Amikor estig dolgozik én látom el a gyerekeket, én tanulok, játszok velük.

Elosszuk a tennivalókat, próbáljuk fele-fele arányban.

Ha ez sem elég, akkor sajnálom!


Valaki említette, Én adjak magamra jobban. Erre csak az a válaszom, eddig is adtam magamra.

2015. márc. 20. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Papucs vagy és a nejed tudja ,hogy igyis-ugyis mellette maradsz, mégis miért fárassza magát?Szerencsés nõ valóban,hogy ilyen férfi van mellette,persze ha igaz,amit leirsz!
2015. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!